KİPTAŞ Hadımköy Konutları II. Etap`ın kampanyası bugün başlıyor!

KİPTAŞ Hadımköy Konutları II. Etap`ın kampanyası bugün başlıyor!

''Yaşanılır ve güvenilir mekanlar'' üreten KİPTAŞ'ın başarıyla gerçekleştirdiği sosyal konut projelerinden Hadımköy Konutları II. Etap'ın satış kampanyası bugün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından başlatılıyor!


Şehrin doğal yapısını bozmadan, çevreyle bütünleşmiş, güvenli, hesaplı ve modern mekanlar için ürettiği mimari projelerle bugüne dek binlerce aileye güvenilir ve yaşanabilir yaşam alanları sunan KİPTAŞ, İstanbullulara yeni yılda fırsatlarla donatılmış yeni bir proje daha kazandırıyor olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Alt yapısı çözülmüş, çevre ve doğa ile uyumlu, zevkli bir yaşam alanı olan Hadımköy Konutları 2. Etap projesi sosyal proje kapsamında çok uygun koşullarla İstanbul halkına satışa sunuluyor.

Peyzaj mimarisinin güzel örneklerinden olan ve ilk olarak Maltepe Konutları projesiyle hayata geçirilen " bahçe çatı " uygulamasının yanısıra, okulu, kreşi, ticaret merkezi, camisi ve diğer sosyal donatı alanlarıyla Hadımköy Konutları bölgede yeni bir yaşam merkezi oluşturuyor.

Sosyal Proje kapsamında satışa sunulan 75 m² daireler için 1 yıl İstanbul'da oturma ve hiç evi olmama şartı aranarak hiç evi olmayan vatandaşların ev sahibi yapılması amaçlandı. 75m² 40 adet giriş daire fiziksel engelli vatandaşlarımız için özel olarak hazırlanıyor. Ayrıca projede, konut teslimine kadar 18 ay taksitsiz seçenek sunularak ödeme kolaylığı fırsatı sağlanıyor.

Hadımköy Konutları'nda 75, 95 ve 125 metrekare olmak üzere 2150 daire, 0,82 kredi oranı, 120 aya kadar vade ve çok cazip ödeme seçenekleriyle, 21 Ocak - 08 Şubat 2008 tarihleri arasında satışa sunuluyor.

75 m² satış fiyatı : 55.000 YTL

95 m² satış fiyatı : 80.000 YTL

125 m² satış fiyatı : 120.000 YTL

Satış Yerleri:

İstanbul Büyükşehir Belediyesi / Saraçhane

Hadımköy Belediyesi

Bilgi notu : Hadımköy Konutları ile ulaşılan toplam konut sayısı 43.749

Editörün notu: Başvuru sayısı günü gününe www.emlakkulisi.com'da olacak.