27 / 05 / 2022

Kiralık ya da satılık ev arayanlar dikkat!

Kiralık ya da satılık ev arayanlar dikkat!

Zingatcom'un, Bana Ev Bul hizmetini 3 senede satılık ya da kiralık ev, iş yeri ya da arsa arayan yaklaşık olarak 1 milyon kişi kullandıZingatcom'un, Bana Ev Bul hizmetini 3 senede satılık ya da kiralık ev, iş yeri ya da arsa arayan yaklaşık olarak 1 milyon kişi kullandı

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, Zingat tarafından yapılan açıklamada görüşleri yer alan Zingat İş Geliştirme ve LeadZ Performans Direktörü Özge Günay Murat konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, son zamanlarda sık sık gündeme gelen sektöre "Emlak. Bilgi. Güven" mottosuyla yenilikleri getirmek için yola çıktıklarını söyledi. 

Kiralık ya da satılık ev arayanlar dikkat!

Zingat Bana Ev Bul hizmeti ile ilgili de bilgi veren Özge Günay Murat ,"Diledikleri iletişim kanalı üzerinden ihtiyaçlarını öğrendik ve doğru emlak ofisleriyle buluşturmak üzere yola çıktık. İhtiyaçlarını öğrendiğimiz kişilerin doğru ofislerle buluşturulması sadece 30 saniyemizi alıyor. Belli frekanslarda aramalar yaparak süreci uçtan uca takip ediyor ve son kullanıcılarımız aradıkları evi bulana kadar hep yanlarında olmayı hedefliyoruz." dedi.

Özge Günay Murat, Zingat Bana Ev Bul hizmeti ile ilgili olarak şunları söyledi: "Zingat Bana Ev Bul/Arsa Bul/Ofis Bul' diyen kişiler Zingat Bana Ev Bul Ekibi tarafından saniyeler, dakikalar içinde aranıyor. Aradıkları gayrimenkulün özellikleri alınıyor. Akıllı algoritmamız ile insanların aradıklarını en hızlı bulabileceği doğru danışmanlara, doğru zamanda yönlendiriliyor. Ciddi bir yatırım gerektiren Zingat Bana Ev Bul hizmeti için onlarca kişilik talep alma ve doğru emlak ofisleriyle buluşturmak üzere takip ekiplerimizle yolumuza güçlenerek devam ediyoruz. 2019'da startını verdiğimiz Zingat Bana Ev Bul ve Zingat Evimi Sat/Kirala hizmetlerimiz ile bugüne kadar yaklaşık 1 milyon kişinin hayatına dokunduk; ev satın alma, kiralama, evlerini satma veya kiraya verme konusunda birebir destek olduk. Özetle yapılan online aramalara ek olarak insan dokunuşuyla ve zenginleştirilmiş data ile sektörün talep tarafının nabzını tuttuk. 2021 yılında yönlendirdiğimiz toplam iş hacmi aylık 3 milyar TL seviyesine ulaştı."

Kiralık ya da satılık ev arayanlar dikkat!

Özge Günay Murat: ev arayışındaki kişilere şu tavsiyeleri verdi:

"Ev aradığınız bölgeyi önceden araştırın, bütçenizi doğru şekilde belirleyin ya da Zingat Bana Ev Bul ile size yardımcı olalım ve aradığınız özelliklerle hayalinizdeki ev uyuşmuyorsa, doğru bütçe konusunda size bilgi verelim. Hayalinizdeki ev bütçenizi zorladığında bir oda küçüğünü ya da yakın başka mahalle ve ilçeleri değerlendirin. Son 2 yılda gördük ki, hızlı karar alanlar ve evini satın alıp kiralayanlar finansal olarak hep kazançlı oldu. Emlak danışmanınızdan satış/kiralama protokolü istemeyi unutmayın. Kararınızı aldıktan sonra da tadilat yaptırmak isterseniz, Zingat Bana Ev Bul taşınma asistanı indirimlerinden faydalanmayı atlamayın."

Konut sektöründe kira oyunları bitmiyor!