Kırklareli Katlı Kapalı Otopark'ın inşaatı tamamlandı!

Kırklareli Katlı Kapalı Otopark'ın inşaatı tamamlandı!Kırklareli Belediyesi tarafından hayata geçirilen Kırklareli Kapalı Otopark'ın inşaat çalışmaları tamamlandı. Proje kapsamında katlı kapalı otoparkının çevre düzenlemesi başladı.


Kırklareli Belediyesi tarafından yapımına başlanılan katlı kapalı otoparkın inşaatı tamamlandı. Projede çevre düzenlemesi çalışmaları tamamlandı.

Dokuz Haber Gazetesi'nde yer alan habere göre, kentin büyük bir sorununa çözüm olacak otoparkın çevre düzenlemesi yapılıyor. Otopark giriş ve çıkış yollarının yapımı başladı.

Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, 10 bin metrekarelik kapalı alana sahip otoparkı kısa süre sonra hizmete açılacağını açıkladı. 

Proje ile ilgili açıklamalarda bulunan Kesimoğlu, ''Otoparkımızın inşaatı geçtiğimiz ay sona ermişti. Şimdi ise çevre düzenleme çalışması yapıyoruz. Ekiplerimiz otopark giriş ve çıkış yollarını tamamlayacak. Kentimize yakışır bir otopark inşa etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. En kısa sürede otoparkı vatandaşlarımızın hizmetine açacağız" şeklinde konuştu.