Kızılay`ın Etiler arsası ihalede

Kızılay`ın Etiler arsası ihalede

Türkiye Kızılay Derneği Genel Müdürlüğü İstanbul'da bulunan arsası üzerinde, yap-işlet-devlet usulü ile inşaat yaptırmak üzere ihale açtı.
İstanbul İli, Beşiktaş İlçesi, Etiler Semti, Rumelihisarı Mahallesinde bulunan, mülkiyeti Kızılay Derneği Genel Müdürlüğüne ait, 55 parselinde kayıtlı 2 bin 453 metrekare yüzölçümlü arsanın üzerinde bulunan tam hisseli taşınmaz yıkılarak, yerine gelir getirici yapının inşa edilmesi, işletilmesi ve tekrar Kızılay Derneğine devredilmesi gerçekleştirilecek.


İhaleye katılmak isteyenler şartnameyi Ankara'da Kızılay Genel Müdürlüğü Yapı ve Teknik Hizmetler Bölümünden görebilecekleri gibi aynı yerden bedeli karşılığı satın alabilecekler.


Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları ise 8 Nisan 2008 tarihinde saat 12.00'ye kadar Ankara'da Kızılay Genel Müdürlüğü, Haberleşme ve Arşiv bölümüne verilecek.


Buna göre verilen teklifler, daha sonra yetkili komisyonlarca incelenip değerlendirildikten sonra isteklilere yeterlilik alıp alamadıkları, ihale tarihi ve saati yazı ile bildirilecek.