Kocaeli Büyükşehir'den ihtiyaç sahibi aileye yeni ev!

Kocaeli Büyükşehir'den ihtiyaç sahibi aileye yeni ev! Kocaeli Büyükşehir'den ihtiyaç sahibi aileye yeni ev!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ihtiyaç sahibi ailenin ev talebini karşıladı.Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ihtiyaç sahibi vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmayı sürdürüyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Kandıra Ömerli köyünde çiftçilikle yaşamını sürdürmeye çalışan İhsan ve Nuran Özer çiftinin prefabrik ev taleplerini karşılayan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi aileye yeni bir ev kazandırdı.

“YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRDÜNÜZ”


Büyükşehir Belediyesi’nin kendilerinin yüzünü güldürdüğünü söyleyen baba İhsan Özer” “Evimiz zor kış şartlarının etkisiyle çok fazla eskimişti. İçinde yaşanılacak gibi değildi. Büyükşehir Belediyesine başvurumuz sonucu olumlu olunca sağ olsun ekipler yaptıkları incelemeler sonucunda kış şartları daha da artmadan yeni evimize girmemizi sağladı. Çocuklarımız ve biz de daha rahat bir ortama kavuşmuş olduk” diye konuştu.

“KIŞ ŞARTLARI GELMEDEN YERLEŞTİK”


Yeni evine kavuşmanın mutluluğunu yaşayan İhsan Özer “Gerek Belediye Başkanımızdan gerekse emeği geçen arkadaşlardan Allah razı olsun. Hızlı bir şekilde evimizi tamamlayarak kış şartları ağırlaşmadan evimize taşınmamızı sağladılar. Bizim yanımızda oldular, dertlerimize sardılar” şeklinde konuştu.

“SİZLERİN YANINDA OLMAK BİZLERİN GÖREVİ”


Kocaeli Büyükşehir Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Mücahit Aslan ise ziyarette” Sizleri mutlu görmek bizleri de çok mutlu ediyor. İhtiyaç sahiplerinin yanında olmak bizlerin bir vazifesi. Bu doğrultuda Büyükşehir Belediyesi olarak ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

NASIL BAŞVURULUR?


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tüm ihtiyaç sahibi vatandaşların sonuna kadar yanında olmaya devam ederek hayatlarını kolaylaştırmak için hizmetlerini sürdürüyor.. Bu hizmetlerden faydalanmak için ihtiyaç sahibi vatandaşlar Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masasından ve 153 Çağrı Merkezi’nden detaylı bilgi alabiliyor.