Konak-Karşıyaka tramvay projelerinde 4. kez revizyon yapıldı!

Konak-Karşıyaka tramvay projelerinde 4. kez revizyon yapıldı! Konak-Karşıyaka tramvay projelerinde 4. kez revizyon yapıldı!

Konak ve Karşıyaka tramvay projelerine ihale öncesi ve sonrası yaptığı güzergah ve proje revizyonları şaşırtmaya devam ediyor. Projelerde 4. kez revizyon yapan Büyükşehir Belediyesi tramvay hattını yaz boz tahtasına çevirdi.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Büyükşehir, Konak ve Karşıyaka tramvay projesinde 4. kez revizyon yaptı, hattı yaz boz tahtasına çevirdi. Büyükşehir Belediyesi'nin Konak ve Karşıyaka tramvay projelerine ihale öncesi ve sonrası yaptığı güzergah ve proje revizyonları şaşırtmaya devam ediyor. Projelerde 4. kez revizyon yapan Büyükşehir Belediyesi tramvay hattını yaz boz tahtasına çevirdi. Daha önce Konak tramvayının Şair Eşref Bulvarı üzerinde geçecek ve orta refüjdeki dut ağaçlarının kesilmesine veya taşınmasına neden olacak ilk projede yapılan revizyonda, hat karma trafiğe dönüştürülerek bulvar üzerine kaydırıldı. 2. revizyon ise Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'nda apartmanların önündeki yeşil alan ve otoparkların üzerinde geçen ilk güzergahın Mithatpaşa Caddesi'ne alınmasıyla gerçekleşti. 3. revizyonda sahilde kaldırım ve yeşil alan üzerinde olacak güzergah deniz tarafına doğru 5 metre kaydırılarak palmiyelerin hepsinin yerinde kalması sağlandı. Büyükşehir, Karşıyaka hattında 4. revizyon hazırlığını ise yine sahil boyunca yaptı. Yapımı Cahar Dudayev Bulvarı üzerinde devam eden tramvaydaki bu revizyonla ilgili hafta içinde Başkan Kocaoğlu başkanlığında bir toplantı yapılacak. Karar onaylanırsa revizyon yapımcı firmaya bildirilecek. Sabah 

pus