26 / 06 / 2022

Konya Meram Yer Altı Katlı Otoparkı'nın inşaatı tamamlanıyor!

Konya Meram Yer Altı Katlı Otoparkı'nın inşaatı tamamlanıyor!

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Konya Meram Yer Altı Katlı Otoparkı inşaatı tamamlanma aşamasına geldi. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yapımında sona gelinen Meram Yer Altı Katlı Otopark inşaatını inceledi.Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Meram'da inşa edilen yer altı katlı otoparkta çalışmalar tamamlanma aşamasına geldi. Konya Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre; otopark Ramazan ayında hizmet verecek.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yapımında sona gelinen Meram Yer Altı Katlı Otopark inşaatını inceledi. Başkan Altay, Meram’ın yeniden bir cazibe alanı olması için önemli yatırımlar yaptıklarını belirterek, bölgedeki en önemli sorunlardan birisinin de otopark olduğunu dile getirdi. 

Konya Meram Yer Altı Katlı Otoparkı nın inşaatı tamamlanıyor!

ZİYARETÇİLERE KONFORLU BİR ORTAM OLUŞTURUYORUZ 

İnsanların Meram’a geldiklerinde rahat, konforlu ve güvenli bir otopark ihtiyacı hissettiklerini açıklayan Başkan Altay, “Onu gidermek için çok yoğun bir çalışma yürütüyoruz. 1000 araçlık kapalı otoparkımız tamamlanmak üzere. İnşallah Ramazan Bayramı’ndan sonra hizmete sunulmuş olacak. Yaklaşık 28 milyon lira bedelle Meram Son Durakta hem Konya’dan hem de şehir dışından gelen ziyaretçilerimiz için konforlu bir ortam oluşturuyoruz. İnşallah Meram bölgesine yaptığımız yatırımlar tamamlanınca Meram eskisinden çok daha cazip hale gelecek. Şehrimize hayırlı olsun.” ifadelerine yer verdi. 

Konya Meram'da yeraltı otoparkı inşa ediliyor!