Konya'da Fevzi Çakmak mahallesine sosyal tesis yapılacak!

 Konya'da Fevzi Çakmak mahallesine sosyal tesis yapılacak!Son yıllarda sosyal tesis yapımına ağırlık veren Karatay Belediyesi, 2014 yılında da bu yöndeki çalışmalarını sürdürüyor. Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Fevzi Çakmak mahallesine sosyal tesis yapılacak dedi...


Son yıllarda sosyal tesis yapımına ağırlık veren Karatay Belediyesi, 2014 yılında da bu yöndeki çalışmalarını sürdürüyor. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, belediye olarak Karataylının sosyal ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla sosyal tesis inşaatı çalışmalarına hız verdiklerini söyledi. 


Selim Sultan mahallesinde Selim Sultan Sosyal Tesis inşaatının devam ettiğini ifade eden Hançerli, Fevzi Çakmak mahallesine de yeni bir sosyal tesis kazandıracaklarının müjdesini verdi. Başkan Hançerli, yapım ihalesi tamamlanan ve 1560 metrekarelik inşaat alanına sahip Fevzi Çakmak Sosyal Tesisleri içerisinde ikiye bölünebilen 700 kişilik düğün ve toplantı salonu, fuaye, Gelin-Damat odası, vip odası, sahne hazırlık odası ve idari bölüm bulunacağını belirtti.


Anayurt