Kordon İstanbul Kağıthane ödeme kampanyası!

Kordon İstanbul Kağıthane ödeme kampanyası!


Firma: Ege Yapı

Proje: Kordon İstanbul


Kordon İstanbul Kağıthane ödeme kampanyası kapsamında 60 ay sıfır faizle ödeme imkanı sunuluyor. Proje İstanbul Kağıthane'de Ege Yapı tarafından hayata geçirildi...


Kordon İstanbul Evleri'nde toplam 559 daire ve 55 adet mağazaya yer veriliyor.  10 blok olarak planlanan Kordon İstanbul Evleri projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut alternatifleri bulunuyor. 
 

Ege Yapı tarafından İstanbul Kağıthane'de hayata geçirilen Kordon İstanbul projesi 820 milyon TL yatırım bedeline sahip. Proje, Levent ve Maslak’a komşu, TEM’e 2 dakika, havaray ve metroya yürüme mesafesinde yer alıyor.
 
Teslim tarihi 2019 olarak belirlenen Kordon İstanbul Konutları'nın büyüklükleri 41 metrekare ile 226 metrekareye arasında değişiyor. Projede planlanan Kordon Life Club bünyesinde sanat atölyesi, özel sinema salonu, kütüphane, karaoke odası, müzik stüdyosu, çocuk oyun kulübü, hobi odaları ve misafir odası gibi ayrıcalıklar bulunacak.
 
Kordon İstanbul Kağıthane ödeme kampanyası!
Kordon İstanbul'dan ev sahibi olmak isteyenler, dilerlerse sadece yüzde 5 peşinat verip, taksitlerini 2019'da ödemeye başlayabiliyor ya da 60 ay boyunca sıfır (0) faizle ödeme yapabiliyor. 
 
Adres: Cendere Caddesi No:41 Kağıthane/İstanbul   
 
Tel: 0850 222 53 43    
Web: www.kordonistanbul.com 
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor