Koru Sitesi'nde 410 bin TL!

Koru Sitesi'nde 410 bin TL!Kılıç İnşaat, Koru sitesinde 25. yılına özel bir kampanya başlattı…


Göztepe Kuyubaşı'nda inşa edilen Koru Sitesi'nde başlatılan kampanyaya göre 142 metrekarelik 3+1 daireler 410 bin TL'ye satılıyor. Firma kendi bünyesinde vade uygulamıyor. Ancak müşteriler diledikleri bankadan konut kredisi kullanabiliyor…

2009 yılının Mayıs ayında inşaatına başlanan Koru Sitesi'nin yapımı önümüzdeki Temmuz ayında tamamlanacak ve konutlar sahiplerine teslim edilecek. Toplam bin 17 metrekarelik alanda inşa edilen Koru Sitesi'nin inşaat alanı ise iki bin 272 metrekare.

Koru Sitesi'ndeki konutların tümü 142 metrekarelik 3+1'lerden oluşuyor. Toplam 16 adet daire var. Yüzde 80'inin yeşil alana ayrıldığı projede yüzme havuzu, kapalı otopark, yerden ısıtma sistemi, ebeveyn banyo ve giyinme odası mevcut. Radye temel sistemiyle inşa edilen Koru Sitesi'nde dış cephe mantolama ve peyzaj düzenlemeleri de bulunuyor.

www.kilicinsaat.net
info@kilicinsaat.net
0216 499 16 02-03

Nagihan Arat/Emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.