Koza Plaza Esenler'de hazır ofis! 3 bin 500 dolara kiralık!

Koza Plaza Esenler'de hazır ofis! 3 bin 500 dolara kiralık!

Aylık ofis ve günlük toplantı odası kullanım alanı sağlayan Koza Plaza Esenlerde alanları 16 metrekareden 100 metrekareye kadar çıkan farklı büyüklükte hazır ofisler yer alıyor. Projeyi oluşturan ofisler 3 bin 500 dolara kiralanabiliyor

2006 yılında Garanti Koza tarafından Esenlerde hayata geçirilen Koza Plaza, müşterilerine kısa süreli ofis kiralama imkanı sunuluyor. Projede hazır ofis sistemi bulunuyor.

Aylık ofis ve günlük toplantı odası kullanım alanı sağlayan Koza Plazada alanları 16 metrekareden 100 metrekareye kadar çıkan farklı büyüklükte hazır ofisler yer alıyor. Projeyi oluşturan ofisler 3 bin 500 dolara kiralanabiliyor.

Koza Plazada ofis dekorasyonu dışında telefon trafiğini yönlendirecek, gelen misafirleri tercih edilen doğrultuda karşılayacak bir sekreter de sağlanıyor. Telefon hattı, internet erişimi, teknik destek, temizlik gibi sıklıkla ihtiyaç duyulan tüm büro hizmetleri de sistem içinde yer alıyor.

Her biri 165 metre yükseklikte 44 katlı 2 bloktan meydana gelen Koza Plaza, 125 bin metrekare toplam inşaat alanına, 44 bin metrekarelik otopark alanı ile 3 katlı AVMye sahip bir proje.

0212 438 17 94

 

www.kozaplaza.com

Koza Plaza Esenler'in ilgili haberi için tıklayınız


İclal Süzgün/Emlakkulisi.com