Koza şžehir Bahçeşehir'de 320 bin TL'ye 2+1!

Koza şžehir Bahçeşehir'de 320 bin TL'ye 2+1! Koza şžehir Bahçeşehir'de 320 bin TL'ye 2+1!

Garanti Koza imasıyla hayata geçirilen Koza şžehir, Bahçeşehir'de inşa ediliyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konutlardan meydana gelen projede konutların tamamı güney cepheliçağdaş yaşamın tüm gereksinimlerini yansıtan 879 konutu, dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındıran bölgenin en kapsamlı alışveriş merkezi, büyük konser ve gösterilere ev sahipliği yapabilecek donanımdaki Festival Park"ı, yemyeşil parkları, her türlü spor ve sosyal aktiviteye imkan sağlayan Club İstanbul"u ve okulu ile Koza şžehir, yalnızca sakinlerinin değil, tüm bölgenin cazibe merkezi olmaya aday.

Garanti Koza imasıyla hayata geçirilen Koza şžehir, Bahçeşehir'de inşa ediliyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konutlardan meydana gelen projede konutların tamamı güney cepheli. Az sayıda 1+1 konutun satışının devam ettiği projede 2+1 evlerin fiyatları 230 bin TL ile 700 bin TL, 3+1 evlerin fiyatları 320 bin lira ile 500 bin lira arasında değişiyor.  

Koza şžehir"de alışverişin gerçek keyfine evden çıkar çıkmaz varacaksınız. 4 katlı, 210 mağazalı, bölgenin en kapsamlı alışveriş merkezinde; dünya markaları, farklı mutfaklardan oluşan yemek seçenekleri, hipermarket, teknoloji mağazaları ve sinema kompleksi ve çocuklar için eğlenceli oyun alanları hemen evinizin önünde olacak.

Koze şžehir'de Club İstanbul: Evden çıkar çıkmaz ulaşabileceğiniz benzersiz bir ayrıcalık daha... Spinning Bike, Beslenme Danışmanlığı, Kişisel Egzersizler, Stüdyo Programları, Grup Egzersizleri sunan Fitness Center"ı, Sauna, Buhar Banyosu, Masaj seçenekleri sunan SPA"sı, havuzları, tenis kortları, uzman kadrosu, cafe, restoran ve Corner Shop"larıyla bambaşka bir atmosfer ve yaşam alanı sunuyor.

Kozaşžehir, Köklü eğitim kurumu TED Koleji"ni yaşam alanlarının yanına yerleştirerek ailelerin ve çocuklarının yaşam kalitesini yükseltiyor. 15.000 m2"lik bir alana yayılan bu eğitim merkezi, evinizden yalnızca 3 dakika uzaklıkta olacak!

Koza şžehir, dünyanın önde gelen mimari gruplarından Design Development Group (DDG) tarafından çağdaş bir estetik anlayışıyla yaratılıyor. Koza şžehir, 60 metrekareden 620 metrekareye değişen büyüklükleri, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+2 ve Penthouse seçenekleri ile standartların üstünde bir yaşam sözü veriyor. Her köşede karşınıza çıkan kusursuz mimari, konutlarda 3.10 metrelik inanılmaz tavan yüksekliği, ortak mekanlarda ihtiyaç odaklı modern kentsel çözümler, geniş mi geniş yeşil alanlar, rengarenk parklar...