Çukurova Balkon

Küçükali Yavuz Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Küçükali Yavuz Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Küçükali Yavuz Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Küçükali Yavuz Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 300 bin TL sermaye ile bugün Burak Küçükali ve Yakup Yavuz ortaklığında kuruldu.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Küçükali Yavuz Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Burak Küçükali ve Yakup Yavuz ortaklığında 300 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.


Küçükali Yavuz Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; a. Her türlü insaat taahhüt isleri; konut, isyeri, ticarethane insaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazive arsalar almak bunlar üzerinde veya baskalarına ait arsa vearaziler üzerinde kat karsılıgı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dısında her türlü resmi ve özel sektöre ait insaat taahhüt ve montaj isleri yapmak ve müstakil konut, is hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri insa etmek ve kiraya vermek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

 

Küçükali Yavuz Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres; CEVİZLİ MAHALLESİ 20 TEMMUZ CAD.NO:9B MALTEPE