Küçükçekmece Terrace Tema Rezidans fiyatları!

Küçükçekmece Terrace Tema Rezidans fiyatları! Küçükçekmece Terrace Tema Rezidans fiyatları!

Firma: İnanlar İnşaat

Proje: Terrace Tema

İstanbul Halkalı Atakent bölgesinde konumlandırılan Küçükçekmece Terrace Tema Rezidans fiyatları 540 bin TL'den başlıyor. İşte detaylar...İstanbul Halkalı Atakent bölgesinde konumlandırılan  Terrace Tema  projesi 30 ve 40 katlı iki kule şeklinde yükseliyor.


Toplam 416 daireden meydana gelen İnanlar Terrace Tema Evleri  İnanlar İnşaat  imzasıyla dizayn ediliyor. Projede  daire büyüklükleri 90 metrekare ile 240 metrekare arasında değişiyor. 


3+1 daire satışlarının tamamlandığı Terrace Tema satılık daire fiyatları 1+1 dairelerde 540 bin TL'den 2+1 dairelerde ise 736 bin TL'den başlıyor.  Projede yüzde 81 peşin ödemelerde kalan kısım 120 ay 0,89 faiz oranıyla ödenebiliyor. 


Terrace Tema Halkalı projesinde daireler hemen teslim ediliyor. Projede daire sahiplerine fitness, sauna, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spor alanları, kapalı otopark gibi imkanlar da sağlanıyor.


Terrace Tema Rezidans lokasyon bilgileri kapsamında metrobüse ve TEM otoyoluna 3 dakika, Atatürk Havalimanı’na ve E-5 kara yoluna 8 dakika,metro hattına ise 10 dakika uzaklıkta yer alıyor. 


Adres : 241. Sokak No:7 Atakent-Küçükçekmece/İSTANBUL 


Tel : 444 2 002 

Web : http://www.terracetema.com

Pınar DOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor