Çukurova Balkon

Kurtköy Elit Perla Palas Evleri'nde peşinde yüzde 5 indirim! 181 bin 500 TL'ye!

Kurtköy Elit Perla Palas Evleri'nde peşinde yüzde 5 indirim! 181 bin 500 TL'ye! Kurtköy Elit Perla Palas Evleri'nde peşinde yüzde 5 indirim! 181 bin 500 TL'ye!

Kurtköy Elit Perla Palas Evleri'nde peşin alımlarda yüzde 5 indirim yapılıyor. Projede stüdyolar 181 bin 500 TL'den başlayarak 219 bin TL'ye kadar yükselen fiyatlarla satılıyor


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Kurtköy Elit Perla Palas Evleri'nde 7 farklı tipte 208 süit, 40-64 metrekare stüdyolar, 66-72 metrekare 1+1 ´ler, 140 metrekare 3+1 ´ler yer alıyor. Elit Perla Palas, Delmar Yapı İnşaat ve JBS Development, LLC USA'nın ortak girişimiyle İstanbul Kurtköy'de hayata geçiriliyor.

Elit Perla Palas"ta stüdyolar 181 bin 500 TL ile 219 bin TL, 1+1"ler 222 bin TL ile 279 bin TL ve 3+1"ler 534 bin TL ile 540 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Projede firma kendi bünyesinde yüzde 30 peşinatla 12 aya kadar vade farksız taksit yapıyor. Ayrıca yine yüzde 30 peşinatla 24 ay yüzde 0,4 30 ay yüzde 0,7 faizle vade yapılıyor. Tamamı peşin ödemelerde yüzde 5 indirim yapılıyor.

Elit Perla Palas, dünya kenti olarak tarihe damgasını vuran İstanbul'un çağdaş yüzünü yansıtırken, köklü ve zengin tarihi mirasından da esintiler taşıyor. Roma, Bizans ve Osmanlı medeniyetlerinin oluşturduğu kültürlerin günümüze uzanan köprüsü olan İstanbul'da, stillerin modern yorumu olarak neo-klasik mimari tarzı ile Elit Perla Palas'ın dış cephesi şekilleniyor.

Ekolojik sorumluluk ve akılcı kent yaşamı odaklı mekan oluşturma prensipleri ise doğayı ve hayat konforunu korumak için projenin öncelikleri arasında yer alıyor.

Elit Perla Palas'ta öncelikle doğal ışıkla çevrelenmiş ve aydınlatılmış bir konsept öne çıkıyor. Yapının kütlesel formu binaya dışarıdan bakıldığında görülemeyen ancak binanın içinde hissedilen gün ışığına kucak açan yemyeşil peyzajlı bir iç avlu bahçesi etrafında şekilleniyor. İç avlu etrafına giydirilen cam cephe, hemen birinci katta yer alan toplanma merkezi ve dinlenme bahçesi olarak kullanılacak iç avlu ile binanın şeffaf birlikteliğini sağlıyor. Gün boyu binaya hayat enerjisi taşıyan ışık, lobide bulunan geniş kubbe üzerindeki özel camlardan geçerek iç galerilere doğru süzülüyor ve binanın çekirdeğine nüfuz ediyor. Hem lobinin zemininde hem de diğer katlarda bırakılan geniş galeri açıklıkları yapının diğer bölümleriyle doğal ışık bağı kuruyor. Garaj katından asansörlere geçişler bile, doğal güneş ışığı alan atriumlu bir bahçenin önünden geçilerek sağlanıyor.

Tertemiz havası, doğal güzellikleri, şehrin merkezine yakınlığı, zemin karakterinin depreme karşı dayanıklılığı, kaçak ve düzensiz yapılaşmaya kesinlikle izin verilmemesi Kurtköy'ü İstanbul'un en cazip yerleşim alanlarından biri haline getiriyor. Bölgeye değer kazandıran her yeni proje ile sürekli gelişen Kurtköy, gayrimenkul pazarının zirvesine yaklaşıyor.

Kurtköy'ün bugün yalnızca İstanbul'un değil hayatın da merkezi olmasını sağlayan birçok etken bulunuyor.

Elit Perla Palas, 24.000 m2 alan içinde sizlere hiç olmadığı kadar keyifli ve konforlu bir yaşam sunmak üzere, bilinen mimari yaklaşımları yeniden yorumlayarak hayat tarzına yüksek standartlarda yeni bir yorum getiriyor.

5 yıldızlı bir otelde sunulan hizmetlerden çok daha fazlasını gündelik, ev hayatınıza getirerek bilinen rezidans konseptlerinin dışına çıkıyor, farklı bir hayat için fark yaratıyor.

İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan Sabiha Gökçen Havalimanı hava taşımacılığının her geçen gün daha fazla kullanıldığı günümüzde yepyeni yatırımlarla büyüyor. Dış hatlar terminalinin 2009 tarihinde açılması ile yıllık 15 milyon yolcu kapasitesine ulaşan havalimanının, ikinci etap açılış tarihi olan 2010 senesinde ise yıllık 25 milyon yolcu taşıma kapasitesine ulaşacağı ifade ediliyor. 2008'de faaliyete geçtiği günden beri sadece İstanbul ve Türkiye'den değil yurt dışından da büyük ilgi gören Viaport Outlet Center'da Kipa Hipermarket, Electro World gibi markaların yanı sıra 142 mağaza ve 32 restoran/kafe yer alıyor. Viaport Outlet Center'ı her ay 1,5 - 2 milyon kişi ziyaret ediyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nın hemen yanında, yaklaşık 90 hektar üzerinde 2011 yılında faaliyete geçecek olan İTEP (İleri Teknoloji Endüstri Parkı) Projesi ile Kurtköy, Türkiye'nin teknoloji üssü olacak. Teknopark'ta Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu çerçevesinde birçok yerli ve yabancı marka bulunacak.

Kurtköy, ulaşım kolaylığı açısından adeta Türkiye'nin en şanslı konut bölgesi konumunda. TEM ve E-5 Otoyolları ile sahil yolu bölgeye çok yakın. TEM'e Kurtköy gişelerinden çıkış yaptığınızda en fazla 20 dakika içinde Boğaziçi veya Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde olabiliyorsunuz. Ayrıca yapımına başlanan Kadıköy-Kartal Hafif Metro Hattı'nın ikinci etabının da Kartal-Pendik-Kurtköy- Havalimanı hattından geçmesi planlanıyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı - Kurtköy çıkışından giriniz. (Girmeden önce sağınızda Viaport"u göreceksiniz.) Gişelerden 50 m sonra, ilk sapaktan Kurtköy tabelasından sağa doğru dönün.Yaklaşık 1 km hiçbir sapaktan sapmadan ilerleyin, karşınıza çıkacak ilk döner kavşaktan sağa Yenişehir tabelası oku yönüne dönün, ileride karşınızda Atlantis AVM"yi görene kadar devam edin, bir döner kavşak noktasına geleceksiniz, Atlantis AVM sağınızda kalacak şekilde devam edin.Yol bitene kadar ilerleyin. Yolun sonuna geldiğinizde kavşaktan sola doğru dönün, ileride sağda Hakmar"ı göreceksiniz, onu sağınızda tutarak ilerleyin. Yolun sonuna kadar geldiğinizde, siz sağdan devam edin 50 m kadar ileride Elit Yaşam Konakları yönlendirme tabelasını göreceksiniz, o tabeladan sola içeri doğru girin, ileride site ana kapımızdan satış ofisine kadar geleceksiniz.

Pendik Tersane Kavşağı'ndan Sabiha Gökçen Havalimanı yönüne doğru dönün. Kaynarca kavşağını ve Aydınlı sapağını geçip, Sabiha Gökçen Havalimanı/Akfırat kavşağında Sabiha Gökçen Havalimanı yönüne dönünüz. Yaklaşık 500 m sonra Kurtköy “ Sultanbeyli yönüne dönün. Kurtköy/Pendik yönüne doğru devam edin. 500 m sonra önünüze gelecek döner kavşaktan düz devam ettikten sonra karşınıza karşınızda Atlantis AVM"yi görene kadar devam edin, bir döner kavşak noktasına geleceksiniz, Atlantis AVM sağınızda kalacak şekilde devam edin. Yol bitene kadar ilerleyin. Yolun sonuna geldiğinizde kavşaktan sola doğru dönün, ileride sağda Hakmar"ı göreceksiniz, onu sağınızda tutarak ilerleyin. Yolun sonuna kadar geldiğinizde, siz sağdan devam edin 50 m kadar ileride Elit Yaşam Konakları yönlendirme tabelasını göreceksiniz, o tabeladan sola içeri doğru girin, ileride site ana kapımızdan satış ofisine kadar geleceksiniz.

Elit Perla Palas, 24.000 m ² alan içinde size hiç olmadığı kadar keyifli ve konforlu bir yaşam sunmak üzere beş yıldızlı bir otelde sunulan hizmetlerden çok daha fazlasını, ev hayatınıza getirerek bilinen rezidans konseptlerinin dışına çıkıyor, farklı bir hayat için fark yaratıyor.

Elit Perla Palas"ın doğal ağaç ve bitki örtüsüyle düzenlenmiş iç avlu bahçesi Elit Perla Palas binasının rezidans ve otel kavramlarının prensipleri içinde güçlü ve çağdaş bir imge yaratması hedeflenmiştir. Gün ışığından en fazla yararlanabilmek için binanın formu yeşili içine alan merkezi iç avlu bahçesi çevresinde kütlesel olarak şekillenmiştir. Doğal ışıktan yaralanıp enerji tasarrufu sağlayan faydalarının yanı sıra iç avlu mekanının yeşil katmanı oksijen üretmektedir. İç avlu cephesinden kontrollü ışık alan rezidans ve ofis giriş hollerinde ferahlık ve aydınlık kazanılmıştır.

İç avluya bakan cephelerde dış cephelerin aksine cam yüzeylere ağırlık verilmiştir. Her katta 675 m ² iç avlu bahçesi alanı ile görsel birliktelik sağlanırken, bu cephelerde cam yüzeylerin sürekli olması düşünülmüş, giydirme alüminyum doğramalar ve ışık gereksinimlerine göre opak, yarı opak ve renkli lamine cam kullanılmıştır.

Elit Perla Palas rezidansları için ekolojik binaların tasarım kriterleri gözetilerek gün ışığından maksimum fayda sağlanırken doğa dostu çözümlemeler ile her katta yer alan kat bahçeleri doğal ve sıcak bir atmosfer sağlamaktadır.

İstanbul"un tarihi atmosferinin büyüsünü günümüze taşıyan, geleneksel ile modernin buluşması Elit Perla Palas"a bambaşka bir güzellik katıyor. İstanbul"a özgü dokular Elit Perla Palas"ın mimarisinin temellerini oluşturuyor. İç mimari kompozisyonunu oluştururken Mimar Sinan"ın eserlerinde kullandığı motiflerden esinlenildi.

Elit Perla Palas"ta 40 ile 140 m ²  arasında alana sahip her biri kral dairesi konforunda hazırlanan 7 farklı tipte, toplam 208 adet rezidans ve farklı ofis üniteleri seçeneği bulunuyor.

Elit Perla Palas"ta seçkin bir hayat için fark yaratan birçok ayrıntıyla kendinize özel bir dünya keşfedeceksiniz. Otel konforunda, ev sıcaklığında ve ofis standardında hazırlanan daire alternatifleri ile keyif, huzur ve konfor dolu bir hayata merhaba diyeceksiniz.

Daire mimarileri yalnızca her ayrıntının düşünüldüğü tasarımı ile değil, dekorasyonu sanata, estetiği gösteriye dönüştüren her unsuru ile de en soylu hayallere köprüler kurarak size kendinizi çok özel hissettirecek.

Yaşam Alanı
- Ücretsiz internet bağlantısı
- LCD televizyon
- 500 kanal & uydu televizyon
- 400 kanal & Turksat uydu radio
- DVD/VCD/CD/MP3 CD/JPEG CD çalar  
- Yazıcı/Faks/Tarayıcı/Fotokopi (HP)
- çift telefon hattı
- Ahizesiz telefon
- Buharlı ütü ve ütü masası
- Odadan ayarlı ısıtma ve soğutma klima
- Radyolu saat

Mutfak
- Tam donanımlı, evyeli
- Büyük boy No-Frost buzdolabı
- Elektrikli domino ocak
- Izgara fonksiyonlu mikrodalga fırın
- Aspiratör
- Bulaşık makinesi
- Ekmek kızartma makinesi
- Su Isıtıcı - Kahve makinası
- 2 kişilik mutfak takımı

Banyo
- Saç kurutma makinesi
- Telefon (Telmax)
- Banyo tartısı
- Bornoz ve havlu terlikler
- Buklet malzemeleri

Elit Perla Palas"ın en son teknolojiyle donatılmış altyapısı ve akıllı bina altyapısıyla takip edilen ısıtma ve havalandırma sistemiyle enerji tasarrufu sağlayan aydınlatma otomasyonları, ortak alanlardaki Wi-Fi (kablosuz internet erişimi) sayesinde rahat yaşar ve çalışırsınız.

Elit Perla Palas"ta güvenlik merkezi ile bağlantılı CCTV devresi ve etkin, uzman bina yönetimiyle 24 saat güvende olursunuz. Evlerdeki izinsiz girişlerde devreye girecek hareket dedektörü ve acil durumlarda kullanılacak panik butonu sayesinde güvenlik birimi anında haberdar edilmektedir.

Delmar Yapı'nın hayata geçirdiği projeler, önemli mimari değerler taşırken, kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip inşaat uygulamaları da ön plandadır. Firmamız çevre, sağlık ve güvenlik ile ilgili yasalara uygun anlayışla, yüksek kalite standartlarında estetik yapılar üretmektedir. Faaliyet alanımıza giren her sektörde, iş süreçlerimizi yapılandırırken çevreyle dost uygulamaları oluşturmak, gerekli önlemleri almak ve sürdürülebilir bir gelecek için, tüm çalışanlarımızın ve iş birliği içinde olduğumuz her seviyedeki iş ortağımızın çevreye duyarlı, bilinçli bireyler olmasına katkı sağlamaktayız.

Elit Perla Palas'ta ev-ofis sistemi yanı sıra iş ortaklarınızla, müşterilerinizle ya da davetlilerinizle bir araya gelebileceğiniz tam donanımlı toplantı salonları ve önemli konuklarınız için seminer salonları da daima kullanımınıza hazır.

Elit Perla Palas, bir ofiste bulabileceğiniz tüm olanakları ev rahatlığı ile birleştirerek sizlere sunuyor. Ev-ofis olarak kullanabileceğiniz bu süitlerde dilerseniz tüm işlerinizi takip edebilir, dilerseniz tüm hizmet ayrıcalıklarından yararlanarak günlük yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Ayrıca misafirlerinizi iç avlu bahçesinde bulunan lounge cafede veya restoranlarda ağırlayabilirsiniz.

Ofis katları için aşağıdaki hizmetler sağlanmaktadır

¢Lobi"den giriş kapısı
¢Concierge hizmeti
¢Sekretarya ve iş merkezi hizmetleri
¢Toplantı salonları
¢Seyehat, transfer ve rezervasyon hizmetleri
¢Özel olarak tahsis edilmiş, asansörlü kapalı otopark alanı
¢Vale park hizmeti
¢Alışveriş hizmeti
¢çalışanlar için ofise kuru temizleme servisi
¢Ofis içine yemek servisi
¢Ofis temizliği
¢Teknik destek Pano
¢24 saat güvenlik
¢24 saat kartlı sistem ile giriş çıkış

www.elitperlapalas.com
www.delmaryapi.com
info@delmaryapi.com
Tel: 0216 482 70 70

 


Ebru Duman/Emlakkulisi.com