11 / 08 / 2022

Kuzu Grup, Tahranda Parand konut projesi yapacak!

Kuzu Grup, Tahranda Parand konut projesi yapacak!

Kuzu Grup, İran’ın başkenti Tahran’da 120 bin konutluk Parand projesi gerçekleştirecek. Gökçen Kuzu, yılda 1 milyon metrekare inşaat gerçekleştirme potansiyeline sahip olduklarını ve bunu sürekli artırmak istedik Kuzu Grup, yeni projelere yöneliyor

KUZU Grup Yönetim Kurulu Başkanı Gökçen Kuzu, sıfır faizli, 120 aya varan taksitlerle düzenledikleri kampanyaların büyük ses getirdiğini belirterek, “Son kampanyamızla yaşam başlayan ve bitirilmek üzere olan projelerimizdeki son konutların satışını planladık ve bu kampanyalarımızda başarılı olduk. Gerek konutlarımızın yüzde 80’ninin tamamlanmış olması ve gerekse geri kalan yüzde 20’lik konutlarımızın tamamlanmaya çok yakın olması halkımızın ilgisini projelerimize daha da arttırdı. Şirket olarak elimizdeki konutların tamamlanmış olması bizi yeni projelere doğru yöneltecek ve yeni projelerimize odaklanmamızı sağlayacak” diye konuştu.

Gökçen Kuzu, yılda 1 milyon metrekare inşaat gerçekleştirme potansiyeline sahip olduklarını ve bunu sürekli artırmak istediklerini belirtti. Kuzu, Türkiye’deki projelerinin yanı sıra komşu ülkelerde de fırsatlar kovaladıklarını ve bu çerçeve içerisinde İran’ın başkenti Tahran’da 120 bin konutluk Parand projesini gerçekleştireceklerini belirtti.
Meltem Kara/Hürriyet