Çukurova Balkon

LAV Genel Müdürlük Ofisi'nde OSO Mimarlık imzası!

LAV Genel Müdürlük Ofisi'nde OSO Mimarlık imzası! LAV Genel Müdürlük Ofisi'nde OSO Mimarlık imzası!

OSO Mimarlık, LAV Genel Müdürlük Ofisi projesinde 2 bin 600 metrekarelik alanda düzenlediği açık ofis kurgusunda marka logosunu bir iç mekan ögesine dönüştürmeyi başarmış...


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


OSO Mimarlık tarafından kurum kimliğine entegre olacak şekilde tasarlanan LAV Genel Müdürlük Ofisi, genel konsept kurgusunu markanın kendi kurumsal kimliğinden almış. 

Türkiye’nin önde gelen sofra cam üreticilerinden Gürallar’ın yeni markası "LAV" ve Gürallar Yönetim Kurulu’na ait ofis, 2 bin 600 metrekarelik alanıyla Kartal'da yer alıyor. 

Ofisin birçok yerinde karşımıza çıkan diyagonal çizgi dokusuyla marka logosunu bir iç mekan ögesine dönüştüren OSO Mimarlık, açık ofis şeklinde kurgulanan projenin hem plan kurgusunda yaptığı düzenlemelerle hem de özel malzeme kullanımıyla ofis iç mekanında oluşabilecek akustik sorunlar ve tekdüzelik gibi konuların önüne geçmiş. 

Bu doğrultuda, çalışma mekanlarının arasında, lounge ve kitaplıktan oluşan bir sosyalleşme alanı planlamış ve ofis mekanında oluşabilecek tekdüzeliğin önüne geçmiş. Mekanın tavanında, asma tavan niteliğinde yüksek yoğunluklu cam yünü paneller tercih eden OSO Mimarlık kurucuları, açık ofislerde sıklıkla yaşanan akustik problemlerin önüne geçerek mekanda çalışanlar için gerekli optimum akustik konforu sağlamış.