03 / 10 / 2022

Lazzoni Mobilya'dan Ottoman Ayna ödüllü yarışma!

Lazzoni Mobilya'dan Ottoman Ayna ödüllü yarışma!

Lazzoni Mobilya, ayna hediyeli bir yarışma başlatıyor. Lazzoni markası tutkunları arasında düzenlenen yarışmada LAZZONIyi neden seviyorum sorusuna en güzel yanıtı veren üç kişiye 890 TL değerinde Ottoman Ayna hediye ediliyorKişiye özel tasarımları ile tanınan Lazzoni Mobilya, müşterilerinin tarzını yansıtmakla yetinmiyor, bir de ayna hediyeli bir yarışma başlatıyor. Lazzoni markası tutkunları arasında düzenlenen yarışmada LAZZONIyi neden seviyorum sorusuna en güzel yanıtı veren üç kişiye 890 TL değerinde Ottoman Ayna hediye ediliyor.

Lazzoni markasının tüketicileri ile arasında güçlü bir bağ olduğunu belirten yetkililer, yarışmayı düzenleme amaçlarını Müşterilerimiz ile aramızdaki bağı marka sadakati ya da kalite tutkusu olarak adlandırabiliriz; ama biz Lazzoni Aşkı demeyi tercih ediyoruz ve bu aşkı bir de kullanıcılarımızdan dinlemek istiyoruz diyorlar.

Son katılımın 30 Aralık 2011, Cuma günü olan yarışmaya katılabilmek için Lazzoniyi neden seviyorum sorusunu 10 cümleyi geçmeyecek şekilde yanıtlamak, isim ve iletişim bilgileri ile birlikte [email protected] adresine göndermek gerekiyor. Adrese ulaşan mesajlar arasından yapılacak seçimin ardından, yarışma sonuçlarının 6 Ocak 2012, Cuma günü www.lazzoni.com.tr adresinde açıklanacağı belirtiliyor.

 
Geri Dön