05 / 07 / 2022

Levent Kılıç kimdir? 

Levent Kılıç kimdir? 

Ziraat GYO Genel Müdür Yardımcısı Levent Kılıç kimdir? Levent Kılıç daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Levent Kılıç'ın biyografisi...  Ziraat GYO Genel Müdür Yardımcısı Levent Kılıç kimdir? Levent Kılıç daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Levent Kılıç'ın biyografisi...  

Levent Kılıç kimdir? 
1965 yılında Ankara'da doğan Levent Kılıç, eğitimini yine Ankara'da tamamladı. 1988 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Bölümü'den mezun olan Levent Kılıç, meslek hayatına altyapı işlerinde danışmanlık yapan bir Alman firmasında başladı. 

1988 yıllarının sonlarında Halkbank'ın bünyesine giren Kılıç, uzun yıllar çeşitli kademelerde teknik personel olarak hizmet verdi. 

Kasım 2008'den beri İnşaat ve Ekspertiz Daire Başkanlığı görevine devam eden Levent Kılıç, 15 Aralık 2014 tarihinde Halk GYO Yönetim Kurulu Üyeliği'nden istifa etti.

2014 yılı sonrasında Ziraat Finans Grubu bünyesine geçen Levent Kılıç, Ziraat GYO Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Levent Kılıç, 22 Nisan 2021 günü hayatını kaybetti. 

Ziraat GYO Genel Müdür Yardımcısı Levent Kılıç vefat etti!