Lineadecor‘dan cesur ve özgün bir mutfak : ONDE

Lineadecor‘dan cesur ve özgün bir mutfak : ONDE

Estetik ve fonksiyonu birleştiren tasarımları ile mutfaklara özgün görünümler katan Lineadecor'un Onde modeli, farklılık ve yenilik isteyenlerin tercihi.

Lineadecor Onde modeli ile teknolojiyi estetikle buluşuturup, cesur ve özgün bir tasarım ortaya koyuyor. Yatay ondüleli alüminyum kapakları, şık kulp formu ve net çizgileriyle farklı bir atmosfer yaratıyor.


Onde'nin alüminyum kapaklarının yanında beyaz, antrasit, bordo ve koyu mavi gibi farklı düz renk seçenekleri de var. Düz yüzeyler, alüminyum kapaklarla kombine edilebileceği gibi tek başına kullanılarak da modern ve yalın mutfak tercihlerini, şık bir tasarımla karşılıyor.


Onde, tasarımındaki yaratıcılığın yanında, işlevselliğiyle de fark yaratıyor. Sürgülü alt dolaplar ve iç aksesuarları düzenli depolama alanları oluştururken; üst dolaplarda hem dolap içini, hem tezgah arasını aydınlatan ışıklı tabanlarla fonsiyonda sınırları zorluyor.


Gerek cesur ve özgün formu, gerekse fonksiyonelliğiyle Onde, mutfaklarında geleceği yaşamak isteyenler için ideal bir seçenek.


Daha detaylı bilgi için: Lineadecor


0 262 678 65 00


www.lineadecor.com.tr