Livera Homes'ta hemen teslim fırsatı!

Livera Homes'ta hemen teslim fırsatı! Livera Homes'ta hemen teslim fırsatı!

Firma: Fimar Yapı

Fimar Yapı imzasıyla İstanbul'un Kemerburgaz İlçesi'nde hayata geçirilen Livera Homes projesinde hemen teslim hemen tapu avantajı ile daire sahibi olunabiliyor. 

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

İstanbul'un Kemerburgaz İlçesi'nde  Fimar Yapı  tarafından inşa edilen Livera Homes projesi 2 blok halinde yükseliyor. Livera Homes  projesinin ilk etabında yaşam başlarken, ikinci etabında daire teslimlerinin 2020'de yapılması planlanıyor. 

İlk etabında 28 daire bulunan Livera Homes'ta daireler 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlandı. Livera Homes projesindeki dairelerin alanları 68 metrekare ile 259 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

 

Projenin ikinci etabında ise toplamda 42 adet daire yer alıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 satılık daire alternatifleri bulunuyor. Özel fırsatların bulunduğu Livera Homes'ta teslimlerin 18 ay sonra gerçekleşmesi planlanıyor.Livera Homes'taki dairelerin fiyatları 490 bin TL'den başlıyor.

Livera Homes projesi lokasyon olarak; Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile Yavuz Sultan Selim köprüsünün hemen yanında yer alıyor. Proje Gayrettepe-3.Havalimanı Metro hattı Kemerburgaz durağına yürüme mesafesinde yükseliyor. 

Livera Homes Kemerburgaz projesinin ve kampanyanın diğer detayları için http://www.liverahomes.com/kampanya/ adresindeki formu doldurabilirsiniz.

Livera Homes Satış Ofisi Adres: Mithatpaşa Mh. Selanik Bulvarı, No:186 Kemerburgaz-Eyüp/İstanbul

Livera Homes iletişim:
Tel: 0212 360 06 05
Web: Livera Homes

pus