15 / 08 / 2022

Livera Homes'ta hemen teslim ve lansman fırsatları bir arada!

Livera Homes'ta hemen teslim ve lansman fırsatları bir arada!

Firma: Fimar Yapı

Fimar Yapı güvencesi ile İstanbul'un Kemerburgaz İlçesi'nde hayata geçirilen Livera Homes'ta hemen teslim ve lansman fırsatları bir arada sunuluyor...İstanbul'un Kemerburgaz İlçesi'nde konumlandırılan Livera Homes, hemen teslim ve lansman fırsatlarını bir arada sunuyor. Projede ilk etapta hemen teslim fırsatı sunulurken, ikinci etapta ise lansman avantajları ile topraktan ev sahibi olunabiliyor. 

Fimar Yapı güvencesi ile inşa edilen Livera Homes 2 bloktan meydana geliyor. İlk blokta yaşam başlarken, ikinci etabında dairelerin 18 ay sonra teslim edilmesi hedefleniyor. Livera Homes'ta daire fiyatları 490 bin liradan başlıyor.

Projenin ilk etabında 28 daire yer alıyor. Bu etapta 2+1'den 5+1'e kadar daire seçenekleri yer alıyor. Hemen teslim projede daire 68 ile 259 metrekare arasında değişiyor.

42 daireden meydana gelen projenin ikinci bloğunda 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. Lansmana özel fırsatlarla alıcılarını bekleyen dairelerin 18 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor. Bu etapta ön talep dönemine özel indirim fırsatları sunuluyor.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile Yavuz Sultan Selim köprüsüne zahmetsizce ulaşabileceğiniz bir konuma sahi Livera Homes, Gayrettepe-3.Havalimanı Metro hattı Kemerburgaz durağına yürüme mesafesinde yer alıyor. 

Livera Homes Kemerburgaz, Sarıyer, 4. Levent, Maslak, Mecidiyeköy ve köprü bağlantılarına trafiksiz ulaşım avantajı sunuyor. Proje 3. Havalimanına ise sadece 9 dakikalık mesafede konumlandırılıyor.

Livera Homes Kemerburgaz projesinin ve kampanyanın diğer detayları için http://www.liverahomes.com/kampanya/ adresindeki formu doldurabilirsiniz.

Livera Homes iletişim

Satış Ofisi Adres: Mithatpaşa Mh. Selanik Bulvarı, No:186 Kemerburgaz-Eyüp/İstanbul

Tel: 0212 360 06 05

Web: Livera Homes