Livera Homes'ta lansman fırsatı!

Livera Homes'ta lansman fırsatı! Livera Homes'ta lansman fırsatı!

Fimar Yapı güvencesi ile İstanbul'un Kemerburgaz İlçesi'nde inşa edilen Livera Homes'ta hemen teslim ve lansman fırsatları bir arada sunuluyor...


İstanbul'un Kemerburgaz İlçesi'nde hayata geçirilen Livera Homes, hemen teslim ve lansman fırsatlarını bir arada sunuyor. Projenin ilk etabında hemen teslim fırsatı sunulurken, ikinci etapta ise lansman avantajları ile topraktan konut sahibi olunabiliyor. 

Fimar Yapı güvencesi ile inşa edilen Livera Homes 2 blok halinde yükseliyor. İlk blokta yaşam başlarken, ikinci etabında dairelerin 18 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor. Livera Homes'ta daire fiyatları 490 bin TL'den başlıyor.

Projenin ilk etabında 28 daire bulunuyor. Bu etapta 2+1'den 5+1'e kadar daire seçeneklerine yer veriliyor. Hemen teslim projede daire 68 ile 259 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

42 dairenin yer aldığı projenin ikinci bloğunda 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Lansmana özel fırsatlarla alıcılarını bekleyen dairelerin 18 ay sonra teslim edilmesi hedefleniyor. Bu etapta ön talep dönemine özel indirim fırsatları da sunuluyor.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile Yavuz Sultan Selim köprüsüne zahmetsizce ulaşabileceğiniz bir konumda bulunan Livera Homes, Gayrettepe-3.Havalimanı Metro hattı Kemerburgaz durağına yürüme mesafesinde yer alıyor. 

Livera Homes Kemerburgaz, Sarıyer, 4. Levent, Maslak, Mecidiyeköy ve köprü bağlantılarına trafiksiz ulaşım imkanı da sunuyor. Proje 3. Havalimanına ise sadece 9 dakikalık mesafede yeralıyor.

Livera Homes Kemerburgaz projesinin ve kampanyanın diğer detayları için http://www.liverahomes.com/kampanya/ adresindeki formu doldurabilirsiniz.

Livera Homes iletişim

Satış Ofisi Adres: Mithatpaşa Mh. Selanik Bulvarı, No:186 Kemerburgaz-Eyüp/İstanbul

Tel: 0212 360 06 05

Web: Livera Homes