Livera Homes'ta hemen teslim ve hemen tapu avantajı bir arada!

Livera Homes'ta hemen teslim ve hemen tapu avantajı bir arada! Livera Homes'ta hemen teslim ve hemen tapu avantajı bir arada!

Firma: Fimar Yapı

Proje: Livera Homes

Hemen teslim ve hemen tapu avantajının bir arada sunulduğu Livera Homes'un ilk etabında yaşam başladı. İkinci etabında ise teslimlerin 2020 yılı içerisinde yapılması planlanıyor...Hemen teslim ve hemen tapu avantajının bir arada sunulduğu Livera Homes,  Fimar Yapı  imzasıyla hayata geçiriliyor. Livera Homes, İstanbul'un Kemerburgaz İlçesi'nde yükseliyor.

2 blok halinde hayata geçirilen projenin ilk etabında yaşam başladı. İkinci etabında ise teslimlerin 2020 yılı içerisinde yapılması planlanıyor.

Lansman fırsatının sunulduğu  Livera Homes  Kemerburgaz'da daire fiyatları ise 490 bin TL'den başlıyor.


 
Livera Homes'ta ilk etap 28 daireden meydana geliyor. Bu etapta 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde daire seçenekleri sunuluyor. Projede daireler 68 ile 259 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projenin ikinci etabında ise toplam 42 daire yer alıyor. Bu etapta da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. 

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile Yavuz Sultan Selim köprüsünün hemen yakınında konumlandırılan Livera Homes projesi, Gayrettepe-3.Havalimanı Metro hattı Kemerburgaz durağına yürüme mesafesinde yer alıyor.

Livera Homes iletişim

Satış Ofisi Adres: Mithatpaşa Mh. Selanik Bulvarı, No:186 Kemerburgaz-Eyüp/İstanbul
Tel: 0212 360 06 05
Web: Livera Homes

 


projeye sor