Livera Homes'ta 36 ay vade 0 faiz fırsatı!

Livera Homes'ta 36 ay vade 0 faiz fırsatı! Livera Homes'ta 36 ay vade 0 faiz fırsatı!

Firma: Fimar Yapı

Proje: Livera Homes

Fimar Yapı tarafından hayata geçirilen Livera Homes projesi İstanbul'un Kemerburgaz bölgesinde yükseliyor. Projede hemen teslim ve hemen tapu avantajı bulunuyor.Fimar Yapı imzası taşıyan  Livera Homes  projesi İstanbul'un Kemerburgaz İlçesi'nde hayata geçiriliyor. Projede hemen teslim ve hemen tapu avantajı bir arada sunuluyor.

2 blok olarak inşa edilen projenin ilk etabında yaşam başladı. Livera Home'un ikinci etabında ise daire teslimlerinin 2020 yılında yapılması planlanıyor. 

Livera Homes'un ilk etabı 28 dairedenn oluşuyor. İlk blokta daireler 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak dizayn edildi. Projede dairelerin büyüklükleri 68 ile 259 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Projenin ikinci etabı ise 42 daire olarak tasarlandı. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde daireler bulunuyor. 

Daire fiyatlarının 490 bin TL'den başladığı pojede firma bünyesinde faizsiz, vade farksız 36 ayda ödeme imkânı ve daha uzun vadede anlaşmalı bankalar üzerinden aylık 0.98 vade farkı oranıyla 120 aya kadar konut kredisi kullanma fırsatı sunuluyor.

Kemerburgaz Livera Homes projesi Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile Yavuz Sultan Selim köprüsünün hemen yakınında yer alıyor. Proje Gayrettepe-3.Havalimanı Metro hattı Kemerburgaz durağına yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Projede kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, spa ve kapalı otopark gibi sosyal donatı alanları mevcut. 

Livera Homes iletişim
Satış Ofisi Adres: Mithatpaşa Mh. Selanik Bulvarı, No:186 Kemerburgaz-Eyüp/İstanbul
Tel: 0212 360 06 05
Web: Livera Homes


projeye sor