Livera Homes'ta 36 ay vade 0 faiz avantajı!

Livera Homes'ta 36 ay vade 0 faiz avantajı! Livera Homes'ta 36 ay vade 0 faiz avantajı!

Fimar Yapı tarafından inşa edilen Livera Homes projesi İstanbul'un Kemerburgaz bölgesinde yükseliyor. Projede hemen teslim ve hemen tapu avantajı sunuluyor.Fimar Yapı imzası ile hayata geçirilen Livera Homes projesi İstanbul Kemerburgaz'da yükseliyor. Projede hemen teslim ve hemen tapu avantajı bir arada sunuluyor.

2 blok olarak inşa edilen Livera Homes projesinin ilk etabında yaşam başladı. Projenin ikinci etabında ise daire teslimlerinin 2020'de yapılması planlanıyor. 

Livera Homes'un ilk etabı 28 daireden meydana geliyor. İlk blokta yer alan daireler 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak dizayn edildi. Projede dairelerin büyüklükleri 68 ile 259 metrekare arasında değişiyor.

Projenin ikinci etabı ise 42 daire bulunuyor. Projedeki konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı.

Livera Homes'ta daire fiyatları 490 bin liradan başlıyor. Projede firma bünyesinde faizsiz, vade farksız 36 ayda ödeme imkânı ve daha uzun vadede anlaşmalı bankalar üzerinden aylık 0.98 vade farkı oranıyla 120 aya kadar konut kredisi kullanma fırsatı sunuluyor.

Kemerburgaz Livera Homes projesi Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile Yavuz Sultan Selim köprüsünün hemen yakınında bulunuyor. Proje Gayrettepe-3.Havalimanı Metro hattı Kemerburgaz durağına yürüme mesafesinde yer alıyor.

Livera Homes'ta kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, spa ve kapalı otopark gibi sosyal donatı alanları mevcut. 

Livera Homes iletişim
Satış Ofisi Adres: Mithatpaşa Mh. Selanik Bulvarı, No:186 Kemerburgaz-Eyüp/İstanbul
Tel: 0212 360 06 05
Web: Livera Homes