Luxera Meydan kampanyalı ödeme planı ve fiyat listesi!

Luxera Meydan kampanyalı ödeme planı ve fiyat listesi! Luxera Meydan kampanyalı ödeme planı ve fiyat listesi!

Firma: Luxera Gayrimenkul

Proje: Luxera Meydan

Luxera Gayrimenkul'ün  İstanbul Bağcılar-Mahmutbey lokasyonunda inşa ettiği Luxera Meydan'da fiyatlar 445 bin TL'den başlıyor..


Luxera Gayrimenkul imzası ile İstanbul Bağcılar-Mahmutbey lokasyonunda hayata geçirilen  Luxera Meydan  projesinde kampanyalı satışlar devam ediyor.

TEM Otoyolu'na yakın bir noktada yer alan Luxera Meydan'da toplamda 242 konut ve 50 ticari üniteye yer veriliyor. 

Projede büyüklükleri 65 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunuluyor.

Luxera Meydan kampanyalı ödeme planı ve fiyat listesi


Luxera Meydan'da peşinatsız, vade farksız, bankasız, 1 yıl ötelemeli olarak ödeme yapılabilen Luxera Meydan'da 84 ay 0 faiz ve 120 ay 0.49 faiz fırsatı ile de ev sahibi olunabiliyor. 

1+1 daireler 445 bin TL'den,
2+1 daireler 615 bin TL'den,
3+1 daireler 795 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Projede dairelerin Aralık 2019'da teslim edilmesi planlanıyor.

2 katlı alışveriş merkezine de yer verilen Luxera Meydan projesinde fitness, sauna, spor alanı, çocuk oyun alanı, kapalı otopark, yüzme havuzu, Türk hamamı gibi olanaklar da olacak. 

Luxera Meydan, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu ve 3, Havalimanı gibi önemli yatırımların çevrelendiği bölgede yükseliyor, Önünden geçen metro hattı ile lokasyon avantajı sunan proje, E-5'e 6 dakika, Tem oto yoluna 2 dakika, Atatürk Havalimanına ise 7 dakikalık mesafede bulunuyor.


Tel: 0212 601 01 18 
Web:  http://www.luxera.com.tr

Işıl Seren KESKİN/Emlakkulisi.com


 


projeye sor