Mahal Palace Yalova telefon!

Mahal Palace Yalova telefon!


Firma: Abdurrahman Akarsu Holding

Proje: Mahal Palas


Mahal Palace Yalova telefon numarası 444 17 69 olarak hizmet veriyor. Mahal Palace Yalova projesinde kiralanabilen konutların fiyatları 12 bin TL' den başlıyor. Proje Armutlu' da inşa ediliyor...Abdurrahman Akarsu Holding imzasıyla hayata geçirilen Mahal Palace projesi Yalova'nın Armutlu bölgesinde inşa ediliyor. Mahal Palace Yalova telefon numarası 444 17 69 olarak hizmet veriyor.


34 bin 905 metrekarelik arsa alanına sahip olan Mahal Palace projesinde 46 yıl boyunca kiralama yapılabiliyor. Mahal Palace Yalova teslim tarihi olarak 31 Aralık 2013 belirlendi.


Satış sürecinin devam ettiği Mahal Palace Yalova projesinde oda tipleri 1+1 oda, 1+1 deluxe oda, 2+1 dubleks oda olarak tasarlandı. 808 yatak ve 184 adet odadan meydana gelen Mahal Palace projesi 95 milyon liralık yatırım bedeliyle yaşama katılıyor.


Mahal Palace Yalova Termal fiyatları!


1+1 daireler için 12 bin liradan 

1+1 deluxe odalar 14 bin liradan 

2+1 dubleks odalar 19 bin 200 liradan başlangıç gösteriyor.


Mahal Palace Yalova ödeme planı!


Banka kredili ve tamamı nakit ödemeye indirimin uygulandığı Mahal Palace’da firma bünyesinde 24 aya kadar uzatılabilen vade imkanı sunuluyor.  Odaların 46 yıl boyunca yılda 1 hafta kullanılmak üzere kiralandığı projede aynı zamanda kişiye özel ödeme planı da oluşturulabiliyor. 


6 bin metrekare büyüklüğünde spa merkezinin yer aldığı Mahal Palace Hotel'de havuz, fitness center, mescit, baylara özel kapalı termal havuz, bayanlara özel sakız deniz, devre başı-ortası-sonunda oda temizlemesi, hamam plaj, mescit, fitness center yüzme havuzu gibi olanaklar mevcut. 


Mahal Palace Yalova telefon!


Mahal Palace Yalova telefon numarası: 444 17 69

Mahal Palace Yalova web adresi: www.mahalpalas.com


Nagihan AKDAŞ/Emlakkulisi.com


projeye sor