18 / 08 / 2022

Mahall Bomonti İzmir’den dört 4’lük yeni yıl kampanyası!

Mahall Bomonti İzmir’den dört 4’lük yeni yıl kampanyası!

Başta enerji ve inşaat sektörü olmak üzere Türkiye’nin en güçlü grupları arasında yer alan Türkerler Holding’in, Mahall Bomonti İzmir projesinde dört 4’lük yeni yıl kampanyası başladı.Başta enerji ve inşaat olmak üzere Türkiye’nin en güçlü grupları arasında yer alanTürkerler Holding, İzmir’in en gözde karma projesi olan Mahall Bomonti  İzmir  projesinde kaçırılmayacak bir yeni yıl kampanyasına başladı. Konut, ofis, otel, sosyal ve kültürel alanları ile Egenin incisi İzmir’in en çok dikkat çeken projesi, yatırımcılara “0 faiz, 60 ay vade, yüzde 25 indirim, yüzde 10 peşinat” avantajlarıyla adeta dört dörtlük bir fırsat sunuyor.

Manzarası ve tarihi dokusuyla ayrıcalıklı bir yaşam

Farklı daire, ofis seçenekleri ile İzmir Körfezi manzarasıyla Mahall Bomonti İzmir, tarihle iç içe ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını da açıyor. Günün her anına eşlik edecek deniz manzarasıyla tarihi bomonti fabrikası ile iç içe olarak hayata geçirilen Mahall Bomonti İzmir projesinde yer alan daireler 1+0’dan 3+1’e kadar değişik yaşam alternatifleri sunuyor. Balkonlu ya da teraslı, teknolojik donanımlı modern ofisler ise keyifli bir çalışma ortamı için de dikkat çekiyor. Doğuş grubu, Bomontiadayı İstanbul’dan sonra ilk defa Mahall bomonti İzmir projesiyle İzmirlilerle buluşturacak. d.ream, ünlü markaları tarihi dokunun içerisinde modern yorumla yaşatacak.

Mahall Bomonti İzmir, kentin yeni çekim merkezi olacak

Mahall Bomonti konumu ile de çok dikkat çekiyor. İzmir’in en değerli ana arteri olan Halkapınar’ın bu kısmı için “geleceğin Alsancak’ı” benzetmesi yapılıyor. Mahall Bomonti İzmir projesi Alsancak’a 10 dakika, İzban, metro ve tramvayın Halkapınar’daki buluşma noktasına 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Aynı zamanda projeden havalimanına da kolaylıkla ulaşım sağlanıyor.

Başta opera ve tiyatro salonu olmak üzere sosyal alanları ile de göz dolduran Mahall Bomonti İzmir’de, 1000 kişilik gösteri alanı,sinema, alışveriş mağazaları, tenis kulübü, koşu ve bisiklet yolu ile asırlık ağaçların yer aldığı toplam 30 bin metrekarelik yeşil alan bulunuyor.

Web: www.mahallbomontiizmir.com