09 / 08 / 2022

Cem Adrian, Mahall Bomonti İzmir’den daire aldı!

Cem Adrian, Mahall Bomonti İzmir’den daire aldı!

Ünlü müzisyen, besteci ve yapımcı Cem Adrian, Mahall Bomonti İzmir’den daire aldı. İzmirliler’i çok sevdiğini belirten Adrian, İzmir’e yaptığı yatırımın heyecanını paylaştı...Mahall Bomonti İzmir, şarkı Cem Adrian'un İzmir'deki adresi oldu. Geçtiğimiz hafta 39 yaşına giren ünlü şarkıcı Cem Adrian, kendisine doğum günü hediyesi olarak İzmir’in en prestijli projesi Mahall Bomonti İzmir’den bir daire aldı. 

Adrian, projenin yoğun istek üzerine satışa açılan 29 ve 39’uncu katları arasındaki körfez manzaralı dairelerden birini satın aldı. Adrian, projenin kültür sanat ve müzik ile iç içe olmaya olanak sağlayan ünitelerinden, Bomontiada’nın İstanbul’dan sonra ilk kez İzmir’de bu projede yer alacak olmasından çok etkilendiğini, güneşi  İzmir  Körfezini seyrederek batırmak istediğini belirtti.

Cem Adrian, Mahall Bomonti İzmir’den daire aldı!

Mahall Bomonti projesi, tüm ulaşım olanaklarına yakınlığıyla; Konak, Alsancak, Bayraklı, Bornova ve Karşıyaka’nın birleştiği noktada yükseliyor. Proje sadece merkezi lokasyonuyla değil; sosyal hayatın ve kültür sanatın merkezi olma konusunda da iddialı.

Projede yer alan eski fabrika binaları korunarak titizlikle restore edilen 9 tarihi binadan biri, Mahall Bomonti Sana” adı altında İzmirlilere hizmet veriyor. Yeme içme alanında Türkiye’de lider olan Doğuş Grubu yatırımı d.ream ile anlaşarak bomontiada’yı İzmirliler ile buluşturmaya hazırlanan Mahall Bomonti İzmir, The Populist, Günaydın, Monochrome ve Babylon gibi dünyaca ünlü markaları tarihi dokunun içerisinde modern yorumla yaşatacak.

Mahall Bomonti İzmir’de, bir müze, 1000 kişilik gösteri alanı, sinema, alışveriş mağazaları, tenis kulübü, koşu ve bisiklet yolu ve asırlık ağaçların bulunduğu toplam 25 bin metrekarelik yeşil alan bulunuyor.

Cem Adrian, Mahall Bomonti İzmir’den daire aldı!

Web: https://www.mahallbomontiizmir.com/