14 / 08 / 2022

Mahall Bomonti'de aylık taksitler 4 bin 150 liradan başlıyor!

Mahall Bomonti'de aylık taksitler 4 bin 150 liradan başlıyor!

Türkerler Holding imzalı Mahall Bomonti İzmir projesinde ayda 4 bin 150 liradan başlayan taksitlerle uzun vade ve düşük faizle ev ve ofis sahibi olunabiliyor.Türkerler Holding tarafından inşa edilen Mahall Bomonti  İzmir  projesindeki ev ve ofisler için yeni bir kampanya başladı. Yeni Asır Gazetesi'nde yer alan habere göre; Mahall Bomonti İzmir'de yüzde 0.59 faiz ve 120 ay vadeyle 4 bin 150 liradan başlayan taksit seçenekleri yer alıyor. İzmir'e yeni bir sosyal hayat deneyimi kazandıracak projenin yeme, içme ve kültürel alanlarıyla olduğu kadar konut, ofis, otel ihtiyacına da cevap vermesi bekleniyor. Tarihi Bomonti Fabrikası ile iç içe yükselen Mahall Bomonti İzmir'de deniz manzarasıyla iç içe daireler sunuluyor.

BOMONTİADA GELİYOR

Tamamen eşyalı olarak dizayn edilen stüdyolardan 3+1 dairelere kadar değişik yaşam alternatiflerine sahip projede balkonlu ve teraslı, teknolojik donanımlı modern ofisler ise İzmir'de şık çalışma alanları bulunuyor. Doğuş grubu, Bomontiada'yı İstanbul'dan sonra ilk kez Mahall Bomonti İzmir projesi ile İzmirlilerle bir araya getirdi. Başta opera ve tiyatro salonu olmak üzere sosyal alanları ile de dikkat çeken Mahall Bomonti İzmir'de, 1000 kişilik gösteri alanı, sinema, alışveriş mağazaları, tenis kulübü, koşu ve bisiklet yolu ile asırlık ağaçların bulunduğu toplam 20 bin metrekareden fazla yeşil alana sahip. 

'ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK'

Gayrimenkul sektörüne canlandırmak için iddialı bir kampanyaya başladıklarını söyleyen Türkerler Holding Genel Koordinatörü Prof. Dr. Atilla Sezgin, İzmir'e her açıdan destek veren bir şirket olarak ellerini yine taşın altına koyduklarını anlattı. Kampanyanın hem ekonomi hem de yatırımcılar nezdinde olumlu etki yarattığını anlatan Sezgin, "Düşük faiz, uygun taksit ve uzun vadeyle yatırımcıların daha kolay ödemelerle hayallerindeki birimlere sahip olmalarını kolaylaştırdık" diye konuştu. 

www.mahallbomontiizmir.com