Makrom Yapı Tuğba Residence örnek daire!

Makrom Yapı Tuğba Residence örnek daire!

Firma: Makrom Yapı

Proje: Tuğba Residence


Konum olarak Esenyurt 'ta hayata geçirilen Makrom Yapı Tuğba Residence örnek daire görüntüleri çok yakında projeyi incelemek isteyenler için yayınlanacak...6 ve 7 katlı olarak 3 blok halinde hayata geçirilen  Tuğba Residence  projesi  Makrom Yapı  girişimi imzası taşıyor. Esenyurt'ta yükselen Tuğba Residence projesinde yer alan konut tipleri 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı.


Makrom Yapı Tuğba Residence örnek daire görüntüleri projeyi merak edenler için yakında yayınlanacak. Tuğba Residence Evleri 'nde stüdyo daireler 35 metrekare, 1+1 daireler ise 45 metrekareden başlıyor. Tuğba Residence projesinin dairelerinin başlangıç fiyatları şu şekilde: 


35 metrekare 1+0 daireler 29 bin lira,


45 metrekare 1+1 daireler 41 bin lira, 


50 metrekare 1+1 daireler ise 46 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcısına sunuluyor.


Makrom Yapı Tuğba Residence örnek daire:


Henüz yayına sunulmayan Makrom Yapı Tuğba Residence örnek daire görüntüleri proje ile aynı anda Türkiye'nin lider emlak sitesi Emlakkulisi.com 'da yer alacak.


2015 yılının Şubat ayında teslimlerin yapılacağı Esenyurt Tuğba Residence projesinde  açık yüzme havuzu,  Türk hamamı, fitness salonu, güvenlik ve çocuk oyun alanı gibi olanaklar yer alıyor.
0212 450 19 91

www.makromyapi.com

Gülay ODABAŞI


projeye sor