Makrom Yapı Tuğba Residence ödeme planı!

Makrom Yapı Tuğba Residence ödeme planı!

Firma: Makrom Yapı

Proje: Tuğba Residence


Esenyurt'ta hayata geçirilen Makrom Yapı Tuğba Residence ödeme planı 'nda 60 aya kadar vade yapılıyor. Projedeki fiyatlar ise 29 bin TL'den başlıyor...Makrom Yapı imzası ile hayata geçirilen  Tuğba Residence  projesi Esenyurt'ta yer alıyor. 6 ve 7 katlı olarak 3 blok halinde yükselen Tuğba Residence Evleri' nin daireleri 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. 


Satış süreci devam eden Tuğba Residence projesinde fiyatlar minimum 41 TL'den başlıyor.  Makrom Yapı  Tuğba Residence Evleri 'nin daire fiyatları şöyle:


Tuğba Residence daire fiyatları:


35 metrekare 1+0 daireler 29 bin lira,


45 metrekare 1+1 daireler 41 bin lira, 


50 metrekare 1+1 daireler ise 46 bin liradan satışa sunuluyor. Makrom Yapı Tuğba Residence ödeme planı ayrıntıları ise şöyle:


Makrom Yapı Tuğba Residence ödeme planı:


Makrom Yapı Tuğba Residence ödeme planı 'nda iki çeşit ödeme seçeneği sunuluyor. Daire fiyatlarının yarısı peşin olarak ödeniyor. Kalan kısmı ise 12 aydan 60 aya kadar vade yapılıyor. Diğer ödeme seçeneğinde ise daire fiyatının yüzde 25'i peşin olarak ödendikten sonra  geriye kalan kısım için kredi kullanılabiliyor.


Tuğba Residence projesinde Türk hamamı, açık yüzme havuzu, fitness salonu, çocuk oyun alanları gibi ortak sosyal imkanlar mevcut.0212 450 19 91

www.makromyapi.com

Gülay ODABAŞI


projeye sor