Makyol’un Beylikdüzü’nde çocuklar için tasarladığı Yaşam Parkı açıldı!

Makyol’un Beylikdüzü’nde çocuklar için tasarladığı Yaşam Parkı açıldı! Makyol’un Beylikdüzü’nde çocuklar için tasarladığı Yaşam Parkı açıldı!

Beylikdüzü’nde ev sahiplerine hayatın merkezinde bir yaşam sunan Makyol Yaşam, 4 bin metrekare alana sahip park ve meydanı bölge halkının hizmetine açtı. İnşaat sektöründe 50 yılı aşkın sürede altyapı, üst yapı ve turizm alanında Türkiye ve dünya çapındaki yatırımlarıyla ülke ekonomisine katkı sağlayan Makyol, Beylikdüzü’nde hayata geçirdiği Makyol Yaşam projesinde çocuklar için çok amaçlı oyun alanı ve özel bitkilerin bulunduğu bir parkı bölge halkına armağan etti. 

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da katılım sağladığı açılışta, Makyol Kurucu Onursal Başkanı Saffet Çebi’ye hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi. İmamoğlu, plaketi Saffet Çebi adına Makyol Yaşam Genel Müdür Yardımcısı Kemal Şahismailoğlu’na verdi.

Makyol Yaşam Parkı, yaş gruplarına göre ayrılmış çocuk oyun alanları ile birçok alternatifler sağlıyor. 1-3 yaş, 4 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış olan oyun alanlarında; çocukların duyularını keşfetmeleri, birbirleriyle oyun kurmaları, bedensel ve zihinsel gelişimleri yanı sıra hayal dünyalarını genişletebilecekleri oyun elemanları yaş gruplarına göre özel olarak seçildi.

Makyol’un, Beylikdüzü’ne armağan ettiği Makyol Yaşam Parkı’nda, yaz aylarında gölge alanlar yaratarak çocukları güneşten koruyacak ağaçlar özenle seçildi. Engelsiz oyun gruplarının ve duyulara hitap eden duyu duvarının da içinde yer aldığı alan her mevsim yaşayabilen bitki örtüsü ile çevrildi. 

Hayat başladı, projenin yüzde 90’ı satıldı

Makyol Gayrimenkul’ün yaklaşık 1,5 yıl önce Beylikdüzü’nde yaşamın başladığı projesi Makyol Yaşam’da her ihtiyaca yönelik; 1+1, 2+1 ve 3+1’den oluşan 464 adet daire bulunuyor.  Makyol Yaşam, metrobüs durağına, Türkiye’nin en büyük özel hastane gruplarından birine, sağlık ocağına, ilçe belediyesine, anaokulu ve okullara, alışveriş merkezlerine, yani yaşamınızla ilgili ihtiyaç duyulacak tüm sosyal imkanlara yürüme mesafesinde bulunuyor.