Özak GYO ile Arstate Turizm birleşmesi için SPK'ya başvuru yapıldı!

Özak GYO ile Arstate Turizm birleşmesi için SPK'ya başvuru yapıldı! Özak GYO ile Arstate Turizm birleşmesi için SPK'ya başvuru yapıldı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO ile Arstate Turizm birleşmesi için SPK'ya başvuru yapıldı.Özak GYO tarafından yapılan açıklama şöyle;


Şirketimiz, sermayesine %100 oranında iştirak ettiği bağlı ortaklığı durumundaki Arstate Turizm Pazarlama ve Tic.A.Ş.'yi, tüm aktif ve pasifi ile birlikte bir bütün halinde devralmak suretiyle, birleşmek amacı ile Sermaye Piyasası Kurulu'na izin müracaatında bulunmuştur.


Başvuru ile ilgili belgeler açıklamamızın ekinde bulunmakta olup; Şirketimizin son üç yıllık finansal raporları ve bağımsız denetim raporları Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) internet sitesi  www.kap.gov.tr  ile Şirketimizin kurumsal internet sitesi www.ozakgyo.com adresinde yer almaktadır. Birleşme sürecine ilişkin bilgi, belge ve duyurular KAP'ın yanısıra , www.ozakgyo.com adresindeki internet sitemizin "Yatırımcı İlişkileri" bölümünde Birleşme başlığı altında incelemeye açık bulundurulacaktır.


Tasarruf sahiplerimizin ve kamuoyunun bilgilerine sunarız.