Manavgat'ta inşaatlarda güvenlik tedbirlerinin alınması konuşulacak!

Manavgat'ta inşaatlarda güvenlik tedbirlerinin alınması konuşulacak!Manavgat Belediyesi; inşaatlarda alınması gerekli güvenlik ve görsel tedbirlerle ilgili olarak Manavgat kamuoyunun bilgilendirilmesi amacıyla 04.02.2015 Çarşamba günü saat 14.00'de toplantı düzenliyor.


Belediye Meclis Toplantı Salonu'nda yapılacak olan toplantıya sektörel firmalar ile birlikte oda ve kurum yetkililerinin katılması bekleniyor. 


Manavgat Belediyesi'nden yapıları açıklamada, "Planlı Alanlar Tip İmar Yönetmeliğinde yapılan değişiklikler, uygulamada yaşanan sorunlar ve mülk sahiplerinin talepleri doğrultusunda Manavgat 1. Etap (Kent Merkezi) İlave+Revizyon Uygulama İmar Planı Plan Notları'nda yapılan değişiklikler Manavgat Belediye Meclisi'nin 02.10.2014 tarihli ve Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi'nin 16.112,2014 tarihli toplantı lan nd a onaylanarak yürürlüğe girmiştir. 


Yapılan değişikliklerin yanı sıra "Ön Onay Başvuru Süresi" ve "İnşaatlarda Alınması Gerekli Güvenlik ve Görsel Tedbirlerin Manavgat kamuoyu ile paylaşılması için 04.02.2015 Çarşamba Saat 14.00'de Belediye Meclis Toplantı Salonu'nda bir bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Toplantıya Mimarlar Odası, inşaat Mühendisleri Odası, Makine Mühendisleri Odası, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO), Yapı Denetim Firmalarının temsilcileri katılacaktır" denildi. 

Nehir Gazetesi