Manzara Adalar Evleri ne zaman teslim?

Manzara Adalar Evleri ne zaman teslim? Manzara Adalar Evleri ne zaman teslim?

Firma: İş GYO

Konut tipleri 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak dizayn edilen Manzara Adalar Yakacık projesi İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzası taşıyor. Peki Manzara Adalar Evleri ne zaman teslim?

İstanbul Anadolu Yakası'nda yer alan Kartal'da inşa edilen Manzara Adalar Kartal projesinin satış ofisi açıldı. Projede 62,05 metrekare ile 291,82 metrekare arasında değişiklik gösteren konutlar yer alıyor.


"Manzara Adalar Evleri ne zaman teslim?" sorusunun yanıtı haberimizin devamında yer alıyor. Satışları devam eden proje 975 tane daireden meydana geliyor. 


Banka kredisi ile ödeme yapılabilen Yakacık Manzara Adalar D-100 karayoluna 4 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 19 kilometre, FSM Köprüsü'ne 25 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne 22 dakika yakınlıkta hayata geçiriliyor. 


Hobi odaları ve SPA alanı gibi sosyal imkanlara sahip Yakacık Manzara Adalar projesinde fitness center, çocuk kulubü, spor kompleksi, açık çocuk havuzu ve kapalı/açık yüzme havuzu da bulunuyor. 


"Manzara Adalar Evleri ne zaman teslim?" sorusuna 2018 yılı Nisan ayı yanıtını verebiliriz. Projede yer alan konutlar 267 bin 700 lira ile 1 milyon 518 bin 500 lira arasında değişiklik gösteren fiyatlarla satışa çıkarılıyor. 


Manzara Adalar ulaşım : Yakacık Caddesi, Kartal-İstanbul


Manzara Adalar Yakacık Evleri iletişim

Telefon: 444 74 96

Web: http://www.manzaradalar.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com