Manzara Adalar Kartal kampanya detayları!

Manzara Adalar Kartal kampanya detayları!


Firma: İş GYO

Proje: Manzara Adalar


İş GYO imzası ile yükselen Manzara Adalar'da en küçük daire 62 metrekare olarak tasarlandı. Proje 5 blok halinde hayata geçiriliyor. İşte Manzara Adalar Kartal kampanya detayları...


İstanbul Kartal Yakacık hattında inşa edilen  Manzara Adalar  Konutları 313 bin 500 metrekarelik arsa alanına sahip. Projede 975 adet konuttan oluşuyor. 


Manzara Adalar Residence'de teslimlerin 2018 yılı Nisan ayında yapılması planlanıyor. Daire tipleri 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak dizayn edilen proje 5 bloktan meydana geliyor. 


Manzara Adalar Kartal kampanya detayları!

Banka kredisi ile vadeli ödeme seçenekleri sunan  İş GYO  Manzara Adalar'da 36 ay 0 faiz imkanı ile konut sahibi olabilmek mümkün. Projede aylık 2 bin 200 TL taksitlerle ödeme yapılabiliyor. 

 

Yakacık Manzara Adalar'da çocuk havuzu, kapalı/açık yüzme havuzu, çocuk kulubü, fitness center, SPA alanı, hobi odaları, spor kompleksi gibi ortak yaşam alanlarına yer veriliyor. 


Daire fiyatları 290 bin T'Lden başlangıç gösteren Manzara Adalar Evleri Boğaziçi Köprüsü'ne 22 dakika, D-100 Karayolu'na 4 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 19 kilometre, FSM Köprüsü'ne 25 dakika mesafede bulunuyor. 


Manzara Adalar Evleri nerede?

Ulaşım : Karlıktepe Mah. Yakacık Cd. Camlık Sokak Kartal/İstanbul 


Manzara Adalar Yakacık satış ofisi 

Telefon: 444 74 96

Web: http://www.manzaradalar.com.tr/

Özge ÇAKIR/ Emlakkulisi.com


projeye sor