14 / 08 / 2022

Mar Yapı, Divan Suites İstanbul G Plus Oteli’ni sağlık çalışanlarına tahsis etti!

Mar Yapı, Divan Suites İstanbul G Plus Oteli’ni sağlık çalışanlarına tahsis etti!

Divan Suites İstanbul G Plus Oteli, Mar Yapı tarafından sağlık çalışanlarının hizmetine sunuldu. Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, "Sağlık çalışanlarının ev konforunda dinlenmesi ve moral bulması bizler için çok önemli" dedi...Mar Yapı, koronavirüs salgını ile gece gündüz demeden tüm haklarından feragat ederek görevlerini yapan sağlık çalışanlarına Divan Suites İstanbul G-Plus Oteli’ni tahsis etti. 

Güneşli Basın Ekspres Yolu’na değer katan lüks rezidans projelerinin mimarı Mar Yapı, Divan Suites İstanbul G Plus Oteli’ni Covid-19 salgınının Türkiye’de görülmeye başlamasından itibaren büyük bir özveri ile çalışan sağlık çalışanlarına tahsis etti. 

Mar Yapı, Divan Suites İstanbul G Plus Oteli’ni sağlık çalışanlarına tahsis etti!

Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, konuya ilişkin şöyle konuştu: 

“Tüm dünya çok zor bir dönemden geçiyor. Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınının ülkemizde de görülmeye başlamasından itibaren sağlık çalışanlarımız, her zaman olduğu gibi bu zor dönemde de bizlerin yanında olmaya, gece-gündüz demeden ailelerinden, sevdiklerinden uzakta büyük bir özveri ile çalışmaya devam ediyorlar. Bizler de değerli sağlık çalışanlarımız için elimizden geleni yapmaya gayret gösteriyoruz. Bu nedenle, Divan Suites İstanbul G-Plus Otelimizi sağlık çalışanlarımız için tahsis ettik. Onların bir nebze de olsa rahatlaması, ev konforunda dinlenmesi ve moral bulması bizler için çok önemli. Tüm değerli çalışanlarımıza bir kez daha çok teşekkür ediyoruz.”