Ev arayan sağlık çalışanlarına gönüllü gayrimenkul danışmanlığı!

Ev arayan sağlık çalışanlarına gönüllü gayrimenkul danışmanlığı! Ev arayan sağlık çalışanlarına gönüllü gayrimenkul danışmanlığı!

Gayrimenkul danışmanlık markası Kristal Türkiye, koronavirüs salgını sebebiyle evine gidemeyen ve otellerde konaklayan sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla, gönüllü konut danışmanlığı yapacak...Türkiye’de Kristal Türkiye gayrimenkul danışmanları, ülkece zor günlerden geçmekte olduğumuz bu dönemde en büyük fedakarlığı gösteren sağlık çalışanlarının konut ihtiyacına karşı portföyünü açarak, gönüllü danışmanlıkla çözümler üretiyor.

Türkiye’nin yerli ve milli gayrimenkul danışmanlık markası Kristal Türkiye, tüm Türkiye’deki girişimci gayrimenkul danışmanları ve merkez yönetim ekibi ile sağlık çalışanları için gönüllü konut danışmanlığı başlattı. 

"EV ARAYAN SAĞLIK ÇALIŞANINA DESTEK OLMAK TEMEL GÖREVİMİZ"

Korona salgını sebebiyle görevde olan ve gecesini gündüzünü fedakârca ailelerinden ve sevdiklerinden uzak geçiren birçok sağlık çalışanının otellerde konaklaması sonucunda bu kararı aldıklarını ifade eden Kristal Türkiye Ülke Başkanı Mustafa Emrah Özdemir, "Kristal Türkiye olarak konut portföyümüzün danışmanlığını gönüllü olarak değerli sağlık çalışanlarımıza açıyoruz. Bizlere ulaştıkları takdirde kendilerine yardımcı olabilecek tüm danışmanlığı gönüllü olarak yapacağız, en uygun lokasyonda konutu kiralamaları için süreci organize edeceğiz. Her sağlık çalışanımızın bu süreçte çözümü olmak bizlerin en temel görevidir" diye konuştu.

Gayrimenkul değerlemede koronavirüs önlemleri! 

Şantiyelerde 'koronavirüs' riski!

Coronavirüs konut talebinde trendleri değiştirecek!