sağlık çalışanlarına ev danışmanlığı

sağlık çalışanlarına ev danışmanlığı

Gayrimenkul danışmanlık markası Kristal Türkiye, koronavirüs salgını sebebiyle evine gidemeyen ve otellerde konaklayan sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla, gönüllü konut danışmanlığı yapacak...

Ev arayan sağlık çalışanlarına gönüllü gayrimenkul danışmanlığı!

Gayrimenkul danışmanlık markası Kristal Türkiye, koronavirüs salgını sebebiyle evine gidemeyen ve otellerde konaklayan sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla, gönüllü konut danışmanlığı yapacak...

Sağlık çalışanlarına özel TOKİ projesi talebi!

Sağlık-Sen İzmir 1 No’lu Şubesinin Aralık ayı divan toplantısı Çeşme’de gerçekleştirildi. Toplantıya katılan Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş “Taleplerimiz belli, bu doğrultuda ciddi adımlar attık, görüşmelerimiz iyi gidiyor, yakın zamanda sağlık çalışanlarına müjdeli haberi vereceğiz’’ dedi..

Kocaeli Büyükşehir'den ihtiyaç sahibi aileye yeni ev!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ihtiyaç sahibi ailenin ev talebini karşıladı.

TOKİ Antalya Turizm Konutları'nda başvuru süresi uzatıldı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin 606 TL taksitle turizm çalışanlarına ev imkanı sunduğu ‘Turizm Çalışanları Toplu Konutları’ başvuru süresi 31 Ekim tarihine kadar uzadı. 

Kartal Wings‘te sağlık çalışanlarına özel kampanya!

Kartal Wings projesi Amad Gayrimenkul ve Umran Yapı ortaklığında geliştiriliyor. Sağlık çalışanlarına özel uygulanan kampanyada mevcut indirime ek olarak yüzde 5 artı indirim imkanı sağlanıyor. 

Sancaktepe’de son 5 yılda konut fiyatları yüzde 42 arttı!

Son yılların gözde yatırım merkezlerinden biri olan Sancaktepe, mega ulaşım ve sağlık projelerine ev sahipliği yapıyor. Bölge, mega projeler ile gelecek dönemde de adından söz ettirecek.

Cahit Nakıboğlu'na ev hapsi şartıyla tahliye!

Naksan Holding'e yönelik açılan davada 21 sanık ile birlikte yargılanan Cahit Nakıboğlu, sağlık sorunları nedeniyle ev hapsi şartı ile tahliye edildi.

Aydın 1. Etap Beyaz Melek Sağlık-Sen Evleri mağdurlarından eylem!

Aydın 1. Etap Beyaz Melek Sağlık-Sen Evleri'nden ev alanlar mağduriyetlerinin giderilmesini istiyor. Mağdurlar eylem yaparak evlerinin tamamlanmasını istedi.

Bayındır Belediyesi'nin Sağlıklı Ev projesine ödül!

İzmir'in Seferihisar İlçesi'nde geçtiğimiz günlerde düzenlenen Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği Yerel Yönetim Ödülleri kapsamında Bayındır Belediyesi, sağlık dalında, 'Sağlıklı Ev' projesiyle ödüle layık görüldü.

İhlas Ev Aletleri İF Tasarım Ödülü aldı!

İhlas Ev Aletleri tarafından üretilen Aura Cleanmax ve Aura Roboclean temizlik ve sağlık robotları, iF Tasarım Ödülü aldı. Ödülü, iF Tasarım Organizasyon Komitesi Başkanı Mashid Karimi’den alan İhlas Ev Aletleri Genel Müdürü Ömer Kamber, şöyle konuştu:

TOKİ’den turizm çalışanlarına 250-400 lira taksitle ev!

TOKİ memur ve emekliler için sağladığı konut imkanını şimdi turizm çalışanları için yapacak. TOKİ Başkanı Ergün Turan, “Turizm emekçileri düşük taksitle ev sahibi olacak” dedi.

Turizm çalışanları 250 TL taksitle ev sahibi olabilecek!

AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan'ın turizm çalışanlarına 12 ay süreyle çalışma imkanı sağlanmasına ilişkin açıklamasının ardından, sektör çalışanlarının 250 lira taksitle ev sahibi olacağı müjdesi geldi.

Antalya'daki turizm çalışanlarına ev müjdesi!

Turizm emekçilerini küçük taksitlerle ev sahibi yapacaklarını müjdeleyen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel yaptığı açıklamada “En geç 1 sene içinde konutların temellerini atarız” dedi.

sağlık çalışanlarına ev danışmanlığı

sağlık çalışanlarına ev danışmanlığı sağlık çalışanlarına ev danışmanlığı

Türkiye’de Kristal Türkiye gayrimenkul danışmanları, ülkece zor günlerden geçmekte olduğumuz bu dönemde en büyük fedakarlığı gösteren sağlık çalışanlarının konut ihtiyacına karşı portföyünü açarak, gönüllü danışmanlıkla çözümler üretiyor.

Türkiye’nin yerli ve milli gayrimenkul danışmanlık markası Kristal Türkiye, tüm Türkiye’deki girişimci gayrimenkul danışmanları ve merkez yönetim ekibi ile sağlık çalışanları için gönüllü konut danışmanlığı başlattı. 

"EV ARAYAN SAĞLIK ÇALIŞANINA DESTEK OLMAK TEMEL GÖREVİMİZ"

Korona salgını sebebiyle görevde olan ve gecesini gündüzünü fedakârca ailelerinden ve sevdiklerinden uzak geçiren birçok sağlık çalışanının otellerde konaklaması sonucunda bu kararı aldıklarını ifade eden Kristal Türkiye Ülke Başkanı Mustafa Emrah Özdemir, "Kristal Türkiye olarak konut portföyümüzün danışmanlığını gönüllü olarak değerli sağlık çalışanlarımıza açıyoruz. Bizlere ulaştıkları takdirde kendilerine yardımcı olabilecek tüm danışmanlığı gönüllü olarak yapacağız, en uygun lokasyonda konutu kiralamaları için...