Mardin Çimento olağanüstü genel kurul toplantısı yaptı!

 Mardin Çimento olağanüstü genel kurul toplantısı yaptı! Mardin Çimento olağanüstü genel kurul toplantısı yaptı!

Mardin Çimento Sanayii ve Ticaret A.Ş., olağanüstü genel kurul toplantısında alınan kararları kamuoyu ile paylaştıMardin Çimento Sanayii ve Ticaret A.Ş. tarafından yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Hakkındaki açıklama şöyle;


"Şirketimizin SPK Kurumsal Yönetim İlkeleri ve SPK'nın ilgili tebliğlerine uymak amacıyla yapılması gereken Esas Sözleşme değişikliklerine  ilişkin Olağanüstü Genel Kurul toplantısı 20.06.2012 Çarşamba günü saat 11.30'da şirket merkezinde yapılmıştır. Toplantıda alınan kararlar aşağıdaki gibidir :


1-Şirket Esas Sözleşmesinin eski ve yeni şekli toplantı tutanağında gösterilen 10. , 11. , 12. , 19. ve 32. maddeleri tadil edilmesine karar verilmiştir.


2-Kurumsal Yönetim İlkeleri'ne uyum kapsamında Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun yeniden yapılandırılması amacıyla, Yönetim Kurulu Üyelerinin görevlerinin sona erdirilmesine, Yönetim Kurulu Üye sayısının 6 olarak belirlenmesine ve bir sonraki Olağan Genel Kurul Toplantısına kadar görev yapmak üzere, Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyeliklerine; Celalettin ÇAĞLAR, Şevki Erdal BUCAK, Nazım ÇUBUKÇU,  Feyza DEMETGÜL, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliklerine de, Ali ihsan KAMANLI, Suat Necat ÖNEY seçilmiştir.Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Tutanağı ile Hazirun Cetveli  ekte sunulmuştur."


Mardin Çimento Hazirun Cetveli için tıklayın!

Mardin Çimento Toplantı Tutanağı için tıklayın!