Marina Ankara'da fiyatlar 442 bin TL'den başlıyor!

Marina Ankara'da fiyatlar 442 bin TL'den başlıyor!Sinpaş Marina Ankara projesinde yaşam başladı. Projedeki konutlar 442 bin TL'den başlıyor. Ayrıca, 60 ay taksit imkanı mevcut.  


Sinpaş tarafından Çankaya'da hayata geçirilen Marina  Ankara  projesi 130 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Toplam 2 bin 590 konuttan oluşan projede evlerin büyüklüğü 81-450 metrekare arasında değişiyor. Marina Ankara'da konut tipleri 1+1 / 1,5+1 / 2+1 / 2,5+1 / 3+1 / 3,5+1 / 4,5+1 / 7,5+1 olarak farklılık gösteriyor. 

Sinpaş Marina Ankara projesinde fiyatlar 442 bin TL'den başlıyor. Ayrıca 60 ay ödeme fırsatı mevcut. Ankara'ya marina havasını getiren projede sayısız aktivite imkanı mevcut. Marina Ankara bünyesinde her ihtiyacı karşılamaya fırsat veriyor. 

Kanal Ankara’ya Komşu Tek Proje

Oran’da konumlanan Marina Ankara, Kanal Ankara projesine komşu tek proje. Çalışmalarına başlanan ve 7 etaptan oluşacak Kanal Ankara, sosyal ve yeşil alanlarıyla 9,2 kilometre uzunluğunda olacak. Proje, Başkentlilere kentin merkezinde nitelikli bir ev sunmanın yanı sıra, onları ABD Büyük Kanyon, Kanada Toronto, İskoçya Edinburgh ya da İsviçre Alpleri gibi dünyanın en ünlü turizm merkezlerinde benzerleri bulunan Snowland, ExtremeLand, Skywalk gibi donatılarla tanıştırıyor. 

Marina Ankara'nın yanında bulunan ve Türkiye'de “ilk” olma özelliği taşıyan Skywalk 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile ayakları yerden kesiyor ve gökyüzünde benzersiz bir yürüme deneyimi yaşatıyor. Marina Ankaralılar evlerinden tek şehir içi kayak merkezi olan Snowland’e teleferikle inebiliyor, yaz kış yılın 12 ayı kayak yapabilme olanağı sağlıyor.

Telefon : 444 1974

Web sitesi:www.marinaankara.com