Marks&Spencer ev koleksiyonu sokağa taşınıyor

Marks&Spencer ev koleksiyonu sokağa taşınıyorMarks&Spencer, Bağdat Caddesi'nde cam bir oda içerisinde yeni ev koleksiyonunu tanıtacak.


Marks & Spencer'ın İngiltere başta olmak üzere tüm dünya da her geçen gün çeşitliliği artan ev dekorasyon  koleksiyonu, Türkiye'de de büyük ilgi görüyor. Marks & Spencer Şaşkınbakkal Mağazası yaklaşık  bir aylık süreçte yenilendi ve yeniden dekore edildi.
 
Yenilenmiş dekorasyonu  ve yeni ürün çeşitleri ile  kapılarını 19 Ağustos'ta açan Marks & Spencer, açılışını  son derece ilgi çekecek bir etkinlik ile de duyurmaya hazırlanıyor.  29 Ağustos -14 Eylül tarihlerinde Bağdat Caddesi'nde kurulacak cam bir oda  içerisinde  ürünlerini sergileyecek olan Marka, sadece  29-30-31 Ağustos tarihlerinde ünlü tiyatro sanatçısı Zeynep Türedioğlu'nu  Yaşayan Oda `ya misafir edecek.

3 gün boyunca 15.00-19.00 saatleri arasında `Yaşayan Oda' içerisinde bulunacak olan Türedioğlu, Marks&Spencer ev koleksiyon ürünlerini İstanbul  halkı ile  buluşturacak. Aynı zamanda www.marksandspencer.com adresinden de on line izleme imkanı sunulacak. Özel klima ve güvenlik sistemi ile  rahat bir yaşam alanı yaratılacak olan bu küçük mağazada,  oda konsepti içerisinde  bir kişinin günlük  yaşamından kesitler verilerek Marks & Spencer ev  koleksiyonun esprili ve keyifli bir şekilde tanıtımı planlanıyor. Türkiye'de ilk kez Cadde üzerine uyarlanan bu  özel camdan oda çalışmasının  14 Eylül'e kadar İstanbul / Bağdat Caddesi'nde sergilenmesi planlanıyor.

Ayrıca, Marks & Spencer  mağazalarında , 28 Ağustos - 31 Ağustos tarihleri arasında  tüm  ev koleksiyonu ürünlerinde 3 al 2 öde kampanyası uygulanacak.