Mars 19'a ailelerden yoğun ilgi!

Mars 19'a ailelerden yoğun ilgi! Mars 19'a ailelerden yoğun ilgi!

Firma: Metraco A.Ş.

Proje: Mars 19

Mars 19 projesi çocuklarının eğitimlerinden dolayı yaşamını yeniden planlayan ailelerin ilgi odağı oldu. Proje İstanbul Avcılar’da 3 üniversite ve 3 büyük koleje komşu lokasyonda yükseliyor. Mars 19 projesinde eğitim kurumlarının tatil olmasının hemen ardından  Mars 19  satış ofisleri hareketlendi.  Yılın son çeyreğinde teslim edilecek olan Mars 19 ile ilgili bilgi almak için aileler birkaç haftadır yoğun talep gösterdi.

Konuyla ilgili bilgi veren Metraco AŞ Genel Koordinatörü Levent Deveci,  Mars 19 projesinin pek çok projede bulunmayan yaşam avantajlarına sahip olduğuna dikkat çekti. Levent Deveci, “Biz Mars19’un özel lokasyona sahip olduğunu ifade ederken sadece Kanal İstanbul’un yanında olması, Metrobüs ve metro gibi ulaşım yatırımlarına yakınlığını anlatmıyoruz, aynı zamanda yaşamın tam içinde, kentten kopmayan bir mahallede bulunmasını da ifade ediyoruz” diye konuştu.

 

Levent Deveci sözlerini şöyle sürdürdü: 5 Müşteriden 3’ü Çocuğunun Eğitimi İçin Evini Değiştirecek

 

“Birkaç kilometre çapındaki alan üzerinde 6 eğitim kurumu,  5 hastane, 6 alışveriş merkezi ve 6 sanayi bölgesine yakın olan Mars 19, yaşayan ve eski bir ilçede, ama modern mimarisi, güvenliği, rekreasyon alanları, spor sahaları, havuzu ile yeni bir yaşam alanında bulunmak isteyenler için ideal. Özellikle de şu ana kadar ki müşteri kitlemize bakıldığında, alıcıların yüzde 35’inin çevredeki sanayi alanlarında çalışan yöneticiler olduğunu görüyoruz. İşyerine yakın, ailesiyle yaşayabileceği yer arayanlar bizi buldular. Şimdi de yeni eğitim sezonu başlamadan önce aileler çocuklarının kolej ve üniversite tercihlerine bağlı olarak ev arayışına çıkmış durumdalar. Özellikle haftasonları satış ofisimize gelen her 5 müşteri adayından 3’nün  öğrenci velisi olarak ev arayışında olduğunu gözlemliyoruz.  Aileler bilgi alıyor, kararlarını birkaç ay içinde verecekler. Önemli bir bölümü üniversite sınav sonuçları açıklandıktan sonra kesin satışa dönecek gibi görünüyor”


Fiziki Tamamlanma Oranı Yüzde 75

Metraco AŞ tarafından hayata geçirilen Mars 19  projesinde haziran itibariyle yüzde 75 fiziki tamamlanma oranına ulaşıldı.

Genel Koordinatör Levent Deveci, “Mart ayında lansmanını yaptığımız projede konutları erken teslim etmeyi planlıyoruz. Yılın son çeyreğinde teslimler başlayacak. Bu durum da alıcılar da güven uyanıdırıyor. Maketten alım riskinden kaçınan aileler, birkaç sonra tamamlanacak olan Mars 19’dan güvenle alım yapıyor” dedi.

 

 

KDV Oranı Yüzde 1

Levent Deveci,  müşterilerin kendi ödeme planlarını kendilerinin belirleyebildiğini açıkladı. Daire büyüklüklerinin 85 ile 229 metrekare arasında değiştiği projede ortalama metrekare fiyatları 5500 TL seviyesinde belirlendi. 

Avcılar Firuzköy Bulvarı’nda hızla yükselen Mars 19 projesi yüzde 1 KDV oranıyla alıcıyı düşük KDV fırsatıyla buluşturuyor. 

 

PROJE KÜNYESİ
PROJE ADI: Mars19 Apartments
KONUMU: Avcılar- İstanbul
YATIRIMCI FİRMA: Metraco İthalat İhracat A.Ş.
TOPLAM ARSA ALANI:  11.000 m2
TOPLAM İNŞAAT ALANI:  30.500 m2
TOPLAM KONUT ADEDİ:  148 konut
TOPLAM TİCARİ BİRİM: 8 dükkan
TOPLAM YEŞİL ALAN: 3.500 m2
DONATILAR:  Kapalı havuz, Kapalı otopark, fitness, sauna, çocuk parkı, hobi odaları, akıllı ev sistemi, gölet, 7/24 güvenlik, kafe ve sosyal alanlar, akıllı ev sistemi, yürüyüş parkuru
MİMARİ PROJE: İmza Mühendislik ve Mimarlık
PROJE BÜYÜKLÜĞÜ: 130 Milyon TL
TESLİM TARİHİ: Aralık 2018
LANSMAN METREKARE SATIŞ FİYATI: 5 bin 500 TL (Ortalama)
KONUT TİPLERİ: 1+1, 2+1, 2+1 Amerikan Tipi, 2+1 Dubleks, 3+1, 3,5+1, 4+1
KONUT BÜYÜKLÜKLERİ: 85 m2 -224 m2


 SATIŞ OFİSİ ADRES: Üniversite Mah. Firuzköy Cad. Cemil Meriç Sok. No:19 34320 Avcılar, İstanbul


SATIŞ OFİSİ TEL: 444 62 70
WEB ADRESİ: www.mars19.com
 


projeye sor