07 / 07 / 2022

Masar İnşaat Türkiye pazarına giriyor!

Masar İnşaat Türkiye pazarına giriyor!

Suriye, Mısır ve Suudi Arabistan'da çok sayıda proje hayata geçiren Masar İnşaat Türkiye pazarında büyüyecek. Firma, 425 milyon liralık iki konut ve 2 turizm projesine başlayacak.Suriye, Mısır ve Suudi Arabistan'da çok sayıda projeler hayata geçiren Masar İnşaat, Türkiye pazarına giriyor. Şirket iki konut ve 2 turizm projesine başlayacak.

425 MİLYON LİRALIK YATIRIM

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; Türkiye'de ilk etapta 425 milyon liralık yatırım yapma kararı alan şirket, Türkiye'yi farklı ülkelerdeki tüm operasyonlarının üretim üssü olarak seçti. Şirket, 5 ay önce Düzce'de inşaatına başladığı projesini yılsonunda teslim edecek. 65 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen proje, 3 bin 640 metrekare arsa üzerinde 228 daire ve 16 ticari alandan meydana geliyor.

2 TATİL KÖYÜ

Masar İnşaat, yılsonunda İstanbul- Pendik'te yaklaşık 360 milyon liralık yatırımla, bin 300 konutluk bir projeye imza atacak. Şirket, ayrıca Bolu Dağı'nda 115 dönümlük bir arsa üzerinde dev bir tatil köyü projesine, Akdeniz sahilinde yine bir turizm projesine başlayacak.