Medfe İnşaat Emlak Dekorasyon Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Medfe İnşaat Emlak Dekorasyon Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Medfe İnşaat Emlak Dekorasyon Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Medfe İnşaat Emlak Dekorasyon Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Erkan Çiltepe tarafından 400 bin TL sermaye ile 03 Ağustos 2017 tarihinde kuruldu.
Medfe İnşaat Emlak Dekorasyon Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 400 bin TL sermaye ile 03 Ağustos 2017 tarihinde Erkan Çiltepe tarafından kuruldu. 


Medfe İnşaat Emlak Dekorasyon Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu;Her türlü inşaat yapımı , mesken.toplu konut, yol, köprü, baraj, liman, sondaj kuyusu, fabrika, atölye, depo, spor tesisleri, kanalizasyonlar, arıtma tesisleri, içme suyu boru ve depolarının inşaatı, kamuya ait binaların inşaatı, her türlü gayrimenkulun yapımı ,alımı,satımı, yurtiçi ve yurtdışı müteahhitlik hizmetleri, taşeronluk hizmetleri ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,
Medfe İnşaat Emlak Dekorasyon Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Adres; Aydınlar Mah.Sahra Sk.N:1-3a/2 Çekmeköy