02 / 10 / 2022

MediaMarkt'tan Huawei Nova 9 ve Huawei Nova 9 SE'ye dev indirim! İşte 28 Temmuz 2022 fiyat listesi...

MediaMarkt'tan Huawei Nova 9 ve Huawei Nova 9 SE'ye dev indirim! İşte 28 Temmuz 2022 fiyat listesi...

MediaMarkt'dan müjde geldi! Telefonunu yenilemek isteyenler bu fırsatı kaçırmayın! MediaMarkt,  Huawei markalı akıllı cep telefonlarına şoke eden indirimler uyguladı. Peki, MediaMarkt'da Huawei markalı akıllı cep telefonlarının fiyatları ne kadar?  İşte 28 Temmuz 2022 fiyat listesi...Türkiye'nin en büyük teknoloji marketlerinden biri olan MediaMarkt'dan müjde geldi! Telefonunu yenilemek isteyenler bu fırsatı kaçırmayın! MediaMarkt,  Huawei markalı akıllı cep telefonlarına şoke eden indirimler uyguladı. Huawei'in herkes tarafından beğenilen ve çok satan telefonlarını uygun fiyatlar ile satışa çıkaran MediaMarkt, bu indirimlerden yararlanmak için bir şart koşmadı.

108 Megapiksel kameralı Huawei Nova 9 SE Vatan Bilgisayar'da indirimde! 5 Temmuz 2022 fiyat listesi...

Huawei markalı bu akıllı cep telefonlarını MediaMarkt'ın resmi internet sitesinden sipariş verebileceğiniz gibi mağazalardan da satın alabilirsiniz. Huawei'in indirim uyguladığı telefonlar ise Huawei nova 9 ve Huawei nova 9 SE oldu. 

Peki, MediaMarkt'da Huawei markalı akıllı cep telefonlarının fiyatları ne kadar? MediaMarkt'da Huawei nova 9 SE kaç TL? MediaMarkt'da Huawei nova 9 fiyatları ne kadar? İşte 28 Temmuz 2022 fiyat listesi...
Geri Dön