Mehmet Özhaseki Kayseri Eski Sanayi Bölgesi'nin dönüşümünü anlattı!

Mehmet Özhaseki Kayseri Eski Sanayi Bölgesi'nin dönüşümünü anlattı! Mehmet Özhaseki Kayseri Eski Sanayi Bölgesi'nin dönüşümünü anlattı!

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Eski Sanayi Bölgesi'nde planlanan dönüşüm projesinin detaylarını kamuoyuyla paylaştı. Eski Sanayi Bölgesi'nin kentsel dönüşüm projesi olan Şehr-i Derya'nın ayrıntılarına yer verildi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Eski Sanayi Bölgesi'nde planlanan dönüşüm projesinin detaylarını kamuoyuyla paylaştı. Ufuktaki Kent Kayseri vizyonu çerçevesinde gerçekleştirmeyi planladığı projeleri her hafta başı düzenleyeceği basın toplantısıyla kamuoyuna açıklayacağını ifade eden Başkan Özhaseki, Eski Sanayi Bölgesi'nin kentsel dönüşüm projesi olan Şehr-i Derya'nın detaylarını anlattı. Belediye Meclis Salonu'nda AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz'in yanısıra Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Talaş Belediye Başkanı Rıfat Yıldırım ve Hacılar Belediye Başkanı Ahmet Herdem ile meclis üyeleri ve davetlilerin katılımıyla düzenlenen toplantıda, "Büyük düşünüp büyük iş yapmamız lazım" diyen Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki, Kayseri'nin Anadolu'nun yıldızı olarak dünya ile rekabet edebilmesi için büyük düşünmenin şart olduğunu söyledi.


Anayurt