Melikgazi Belediyesi arsa satıyor!

Melikgazi Belediyesi arsa satıyor! Melikgazi Belediyesi arsa satıyor!

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, mülkiyeti Melikgazi Belediyesine ait olan ve imar planındaki parselli arsaların ihale ile satılacağını söyledi.Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, mülkiyeti Melikgazi Belediyesine ait olan ve imar planındaki parselli arsaların ihale ile satılacağını söyledi. 

Elde edilecek gelir, ilçeye hizmet olarak geri dönecek…

İlçenin muhtelif mahallerinde yer alan arsaların 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45. maddesine istinaden açık teklif usulü ile satışa sunulacağını belirten Başkan Memduh Büyükkılıç "Mülkiyeti Melikgazi Belediyesine ait olan ilçemizdeki muhtelif mahallelerdeki konut ve işyeri arsaları satışa sunulacaktır. Bu vesile ile atıl olan bu parselli arsalar hem değerlendirilecek hem de yatırımlara ek mali kaynak sağlanmış olacaktır. Parselli arsaların satışı için Belediye Meclisinden oybirliği ile karar alınmıştır" dedi.

Konut ve işyeri arsaları…

İmar parselli arsaların mahalle yerleri ile özelliklerine ilişkin bilgilerin Melikgazi Belediyesi resmi web sitesinden ilerleyen günlerde ilan edileceğini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, satış gelirlerinin bölge halkına hizmet olarak geri döneceğini kaydetti.


Kayseri Meydan